Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jobb ha elengedem ezt a...

Jobb ha elengedem ezt a (valószínűleg volt) barátságot?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy közeli jó barátom, akivel már rég óta ismerjük egymást, sok szép közös emlékünk van. Feltűnt már egy ideje mintha hanyagolna, de úgy voltam vele, hogy ha ő neki így jön ki a lépés, nem akaszkodok rá. Aztán történt valami közvetetten, ami hát én úgy érzem hogy elég visszatetsző dolog volt velem szembe. De ezen is felülemelkedtem valahogy és még próbáltam menteni ezt a dolgot. Kerestem, mindig az volt hogy hát most nem, de majd. Aztán mindig mikor majd volt, akkor se vette a fáradtságot hogy egyáltalán keressen. Ezt egy-két alkalommal eljátszotta. Azóta már én se keresem, mert felesleges. Ennek már vagy 3 hónapja hogy kb teljesen meg van szakadva a kapcsolat. Azért nem értem, mert szerintem ennél azért sokkal jobb viszony volt köztünk, hogy csak így egyik napról a másikra. Szerintetek? Ezt a barátságot már elkönyvelhetem a múlténak?
2017. okt. 7. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ennek vége :(
2017. okt. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg már elvesztetted az érdeklődését..

De talán majd nem kell emiatt őrlődnöd, ha rákérdezel a viselkedése miértjére. Lehet a 3 hónap alatt történt valami ami kedvét szegte veled vagy bármivel kapcsolatban..

2017. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi történhetett ha 3 hónap alatt majdhogynem semmiféle kapcsolat nem volt köztünk. Meg egyébként is nekem lett volna apropóm megsértődni őrá. De nem csináltam belőle ügyet.
2017. okt. 7. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, például krvára nem ért rá, vagy akármi
2017. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj hagyjuk már, 3 hónapon keresztül?
2017. okt. 7. 20:30
 6/6 anonim válasza:
Ha fontos neked, szerintem beszélnetek kellene. Kérdezd meg mi a helyzet most. Nem veszítesz vele semmit.
2017. okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!