Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Borderlineként hogyan ismerked...

Borderlineként hogyan ismerkedjek neten?

Figyelt kérdés

Bármennyire is próbálnék normálisan ismerkedni, max pár óra után 100% hogy előjön valami hülyeségem, és utána elkönyvel az illető retardáltnak és vége a beszélgetésnek.


Viszont ha próbálom már az elején megmagyarázni hogy "amúgy tényleg nem vagyok normális, de kérem ettől tekintsen el" akkor meg az a bajuk hogy elmondtam és akkor amiatt tartanak retardáltnak és offolnak ki


Mi a rák legyen? 17vagyok


2017. okt. 11. 06:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Barátkozásra gondolok, nem csajozásra...
2017. okt. 11. 06:17
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Wow-ozz, keress egy jó huildet, és raidelj.

A csapatjáték mindig összehozta az embereket.

2017. okt. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
""Guildet
2017. okt. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy!
2017. okt. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Én legalább adtam egy tippet veled ellentétben aki cdak szarral dobálózni jött...
2017. okt. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
+nem értem miért lenne nyomorék élete azért mert játszik... legalább nem gyakorikérdéseken mocskolódik... neked biztos frankó életed van :D
2017. okt. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szia! Én 19 éves vagyok , ha szeretnéd beszélgethetünk én is borderlineos vagyok :)
2017. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!