Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írjak neki vagy mit csináljak?...

Írjak neki vagy mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy külföldi barátom (bár nem tudom hogy nevezhetem-e még annak) akivel nyáron nagyon sokat beszéltem, napi szinten több órát. Viszont egy idő után ellaposodtak a beszélgetések, pár szavas válaszokat adott csak. Egy kis ideig nem is írtam neki, most viszont újra ráírtam, de már nem is válaszol...

Szerintetek megkérdezzem tőle hogy tettem-e valamit, vagy hogy miért nem válaszol / miért nem akar beszélni velem? Vagy inkább hagyjam?

Én nagyon jó barátnak tekintem/tekintettem és nem nagyon szeretném elveszíteni őt, de egyszerűen nem tudom mit csináljak... :(


Előre is köszönöm a segítséget!



2017. okt. 9. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos a távkapcsolatok előbb utóbb megromlanak kivétel nélkül legyen bármilyen erős is. Nos mivel külföldön van gondolom helyben barátkozik és inkább a valóságban ápolja a kapcsolatait mintsem a neten. Nos nem tudom, hogy milyen barátság van köztetek vagyis volt de ha többet képzeltél bele a dologba akkor butaság volt.(Mivel nem írtad, hogy fiú vagy lány így gondoltam ezt is leírom). Neked is azt tudom tanácsolni, hogy ne neten élj hanem a valóságban. neten lehet ismerkedni ezzel nincs is probléma hiszen manapság minden a net körül forog viszont ha ez a fajta kapcsolat lekorlátozódik a netre akkor nem, hogy nem lesz hosszú távú de még ápolgatni sem érdemes. Mivel nem válaszol sőt kerül nem igazán látom értelmét annak, hogy fuss utána. Ha nem akar tőled semmit akkor ne erőltesd...még ha szimplán barátok is vagytok csak...bár ez manapság nem jelent semmit...főleg nem neten. Na de mindegy...gondolom rosszul esik de el kell fogadnod. Vagy ne és írogass neki nyomulj rá...sok értelme lenne max letilt ha megun vagy valami ilyesmi.

2017. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!