Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan reagálnál, hogyha egy...

Hogyan reagálnál, hogyha egy barátod elmondaná, hogy meleg és ezután "nyíltan felvállalná"?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 12:31
 1/10 MR.X. ***** válasza:
0%
Hogyha régi gyerekkori barátom, szerintem ugyanúgy kijönnénk, maximum kevesebbet találkoznánk...Hogyha újabb barátság, akkor az nem is igazán barátság annyira, és elhanyagolnám. Remélem tudtam segíteni!
2017. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten érdekelne. Most is van egy meleg barátom és az, hogy kit akar ágyba vinni nem befolyásolja a barátságunkat.
2017. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Szívlapáttal ütném agyon :D
2017. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Hogyha újabb barátság, akkor az nem is igazán barátság annyira"


Ezt nem értem.

Miért ne lenne igazán barátság?

2017. okt. 15. 12:44
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Nőként engem pl. abszolút hidegen hagy, hogy melyik nemet preferálják a barátaim. Viszont, ha emiatt a "felvállalósdi" miatt olyan szinten megváltozik a delikvens viselkedése, mintha másik ember lenne, akkor számomra vége lenne a barátságnak. Csak őszinte emberekkel veszem körül magam. Azt még megérteném, miért nem merte elmondani, hogy meleg - bár rosszul esne -, de ha kiderül, hogy végig játszotta magát az már erős válóok.

Abban biztos vagyok, hogy a férfiakat kellemetlenebbül érintené egy ilyen meglepetés.

2017. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MR.X. ***** válasza:
4-es! Pár hónap alatt nem lehet igazán kiismerni senkit. Inkább havernak mondanám csak ...
2017. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért fosnak ennyire a férfiak a homoszexuálisoktól?



Ja, nem érdekelt, amikor ez történt, sejtettem már régóta.

2017. okt. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek meleg barátaim, egyik rokonom leszbikus, de már akkor is tudtam, amikor még titkolta. Engem kicsit se zavarna, szerintem ennek nincs jelentősége egy barátságban, amíg nem téged akar ágyba vinni az illető. Az szép és bátor dolog, ha valaki felvállalja, de ha valaki provokatív módon túlzásba viszi úgy hogy még rá is játszik, az engem nagyon idegesítene és leráznám hamar.
2017. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy egy barátságnál fontos az hogy ki melyik nemet szereti. Persze elsőre biztosan furcsa ezt megszokni, de ha emiatt egy barátság megszűnik azért nem is kár.
2017. okt. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mcgalagony17 ***** válasza:

Nekem van egy biszex hajlamú fiú barátom és egyáltalán nem zavart soha :) Sőt kimondottan érdekesnek tartom a másságot :)


23/N

2017. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!