Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez jó ötlet?

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki nagyon jó barátom lett az elmúlt bő egy évben. Sajnos az édesanyja nagyon rég öngyilkos lett, és külföldön van eltemetve. A barátom jövő hónapban utazik ki, és meg fogja látogatni a sírját. Arra gondoltam, hogy adok neki egy mécsest, hogy a nevemben vigye ki a sírra, és adja át a köszönetemet az édesanyjának. Szerintem kedves gesztus lenne, de érdekel e Ti véleményetek is. Mit gondoltok, nem túl erős? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. okt. 17. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Én nem adnék, főleg ha nem is ismerted az anyját. Az meg elég bizarr, hogy köszönetet adjon át. Mégis miért??
2017. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 Hogy mondjuk felnevelte a kérdező egyik legjobb barátját?
2017. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, megszülte és felnevelte nekem azt, aki most az egyik legjobb támaszom. De mindenkinek elfogadom a véleményét. Köszönöm!
2017. okt. 17. 09:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt cselekedd amire indittatást érzel.Nem voltam még ilyen helyzetben mint te így nem tudom hogyan gondolkodnék a helyzetedben.
2017. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%? Most meg miért lettem lepontozva? lol -.-"
2017. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, ezt én sem értem. :)
2017. okt. 17. 22:28
 7/7 anonim ***** válasza:

1 év ismeretség után szerintem sok lenne. Esetleg ha több éves/gyerekkori barátság lenne, vagy ha ismerted volna az anyukáját...

Szóval én nem tenném meg. Inkább csak támogatnám lelkileg (többször keresném, többször rákérdeznék hogy van, stb.) Írtad hogy régen történt, de biztos nehéz neki.

2017. okt. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!