Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg így van vagy én...

Tényleg így van vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek mondtam a suliba az öltözőbe,hogy én megvárom az előtérbe,mert a barátom várt ott és siettem mert amúgy is csak 20percünk volt egymásra aznap.Erre a barátnőm elkezdi,hogy:Jól van,menjél b6szni vele,kurv6.

Aztán volt,aki megkérdezte,hogy én a baratnője vagyok-e ő meg ott tétovázott meg nevetett tök sokáig: "Hát...olyasmi".

Barátnő az ilyen??

Elég sokszor beszól a kapcsolatomra és a barátomra is.Sok szerelmi csalódása volt,de ez akkor sem ruházza fel arra,hogy irigy dedó módjára beszólogasson.Azt mondja nem zavarja a szerelmi kapcsolatom,de a tetteiből nem az látszik.

Szerintem gusztustalan ahogy viselkedik,de lehet csak én reagálom túl.Sok dolgot el nézek neki úgy érzem.


2017. okt. 18. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ellenségekre nincs szükséged, ha ilyen barátaid vannak.
2017. okt. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lol :D "Jól van,menjél b6szni vele,kurv6."


Kocsis paraszttal beszélj te is úgy ahogyan ő beszélget veled :D Miért nem szóltál vissza neki : Na mi van b6szod irigyled ?!

2017. okt. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy barat?
2017. okt. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már bocs, de én még azokkal is szebben beszélek, akiket gyűlölök. Szerintem kíméld meg magad az ilyen paraszt emberek társaságától..
2017. okt. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ez nem barátnő...

Irigykedik rád.

Szabadulj meg tőle minél hamarabb.

És ne mondj semmit el neki a kapcsolatodról.

Ha igy beszél egy baráttal akk nem csoda h a fiúk nem akarnak vele együtt lenni. Senki nem akar együtt lenni olyannal aki közeli embereket megbánt csak azért h 1%kal jobban érezze magát. Nem hogy önfeljlesztéssel foglalkozna "bnőd" inkább dedósan viselkedik barátokkal.

Biztos ezt a fiúk akik kapcsolatban voltak vele kiszagolták és nem akarták h igy viselkedjen velük.


Jegyezd meg: Az aki megharapja azt a kezet ameik enni ad neki általában nyalja azt a csizmát ameik rúgdossa.

Bocs ha rossz volt a forditás, remélem érted mit akarok ezzel kifejezni.


És sok sikert a kapcsolatodhoz. Remélem sokáig együtt lesztek.

2017. okt. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon vaksi vagy, ha nem vetted észre eddig hogy szarba se vesz téged és megaláz. Közötök nincs a barátsághoz.
2017. okt. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!