Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek csak én reagálom...

Szerintetek csak én reagálom le rosszul? 15/L

Figyelt kérdés
Nekem van egy nagyobb baráti társaságom ami szinte csak lányokból áll és van 3 lány köztük az egyik legjobb barátnőm is akik oda vannak a BTS bandáért. Ez mind szép és jó mert tényleg aranyosak meg minden csak hogy állandóan ők a témák akárhányszor odamegyek hozzájuk mindig erről a bandáról beszélnek és már NAGYON idegesítő hogy nem lehet másról beszélni szinte és én ehhez nem is tudok hozzászólni. Persze nekem is vannak ilyen srácok akikért odavagyok de én nem beszélek mindig róluk meg ha beszélek is az probléma de nekem mindig végig kell őket hallgatni. És utána jönnek hogy miért mentem el.. (félreértés ne essék tiszteletben tartom hogy ők imádják őket de engem ezek hosszú távon nem érdekelnek) és marha idegesítő, hogy a barátnőm amióta elkezdett beszélgetni a nagy Korea fan osztálytársammal azóta már ő is imádja ezt az egészet és mindig együtt vannak és erről beszélnek. Azóta mindig elvonulok tőlük. És nem vagyok féltékeny!
2017. máj. 4. 19:52
 1/4 Quintinio válasza:
0%
Ha tényleg a legjobb barátja vagy annak a bizonyos barátnődnek,akkor próbálld meg vele megbeszélni ezt....Ha nem megy akkor szerintem nem is igazi barát... 15/F
2017. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáltál már valami érdekesebb témát bedobni?
2017. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az a BTS? Backstreet Boys?
2017. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, egy koreai tinibanda
2017. máj. 5. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!