Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek a barátja, ha...

Hogyan legyek a barátja, ha én mást is érzek? 15l

Figyelt kérdés

Totálisan belezúgtam egy srácba az osztályból, de ő más lánnyal van, tegnap óta. Mindegy is, végig tudtam, hogy nem vagyok az esete. Másrészt középsuli előtt konkrétan rosszul voltam az emberektől, és szeptember óta kezd el javulni szerintem.(Mások ki nem nézik belőlem, hogy valaha ilyen probléma is lenne velm,elég jól megjátszom) Eddig el voltunk úgy ahogy, ha volt még legalább egy ember rajtunk kívül ott.


Szóval a lényeg az, hogy hogyan legyünk barátok?


2017. okt. 19. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy örök élet meg egy napig együtt lesznek, kamaszok vagytok, egy átlagos kapcsolatnak két hetet nem adok.
2017. okt. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attól, hogy kamaszszerelem én még bőven nem akarok kapcsolatot most. Csak túl akarom tenni magam rajta,eddig is azt akartam mostmár főleg. Nem akarom rosszul érezni magam az elkövetkező öt évbe valami kellemetlen miatt. Főleg mert koliba is az egesz osztály lesheti a másikat.
2017. okt. 19. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj a barátja lenni a szerelmednek, ezt tapasztalatból mondom. Az ilyen nem működik.
2017. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha többet érez bármelyik fél, az már nem barátság. Ne erőltesd szerintem, csak szenvedni fogsz.
2017. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Eddig sem beszéltünk sokat ketten, mert folyton beállt a kellemetlen csend vagy csak a poénok társaságba. El akarom felejten úgy, de nem hiszem, hogy menne ha közben csak a saját gondolataim vannak róla.


(Félreértés ne essék nem akarom őket szétszedni, mielőtt valaki elkezd találgatni.)


Ez meg így is szenvedés, ha azt vesszük nagyon nehezen kommunikálok bárkivel, ha az már nem poénkodás.

2017. okt. 19. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!