Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok ennyire féltékeny...

Miért vagyok ennyire féltékeny egy barátságra? Hogyan legyek legjobb barátja valakinek?

Figyelt kérdés
Van egy haverom,testvérként tekintünk egymásra.Bármikor látom hogy valakivel jobban érzi magát rögtön az jön a fejembe hogy elveszítem és én háttérbe szorulok,és más lesz a legjobb barátja,és én ekkor mindig azt gondolom hogy én nem vagyok elég jó barát,nem adtam meg neki valamit amit kellett volna,elrontottam valamit.Fiúk vagyunk,de ne essék félreértés,ez nem meleg kérdés hanem én csak nagyon jó barát akarok lenni,jobb mint bárki más,mint az igazi testvérek.
2016. márc. 8. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet azért,mert rajta kívül nincsen másod.és lehet nem bíztok meg eléggé egymásban.


de ezt most egy olyan írja neked,akinek egyébként egy barátja sincsen :D

2016. márc. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nincs sok barátom,de van egy pár akikkel mindig együtt lógunk.De ő az én gyenge pontom mert kisebb is tőlem,4 évvel fiatalabb meg nagyon bírom a gyereket,szinte nem látok benne hibát
2016. márc. 8. 00:23
 3/5 anonim ***** válasza:

"Bármikor látom hogy valakivel jobban érzi magát rögtön az jön a fejembe hogy elveszítem"


Miért?

Már megszerezted?

2016. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok valakivel,csak én lány vagyok...
2016. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Anonymus0123456789 válasza:
Ismerős szitu. Csak én is lány vagyok.
2016. dec. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!