Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak egyetemen?

Hogyan barátkozzak egyetemen?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem az egyetemet új város, full új emberek, minden.. alapból nehezen viselem az új szituációkat, így meg most mégnehezebb egyedül mindentől távol. a szakon kb 4-5 emberrel beszélgetek, 1 lánnyal alakult ki barátságnak mondható viszony. Hogyan. barátkozzak?? Tudom ez másnak tök egyszerű, de én komolyan nem tudom mit lehetne beszélgetni egy idegennel..

2017. okt. 19. 20:48
 1/4 anonim válasza:
Melyik városról van szó?
2017. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy mindenkivel beszélgetek, elhívom őket programokra stb. ha valaki vevő rá, akkor gyakrabban, ha nem akkor egy idő után hagyom. Aki marad, azzal meg annyi időt töltünk együtt, hogy a végén barátok leszünk. De pl. a munkahelyemen én sem tudtam senkivel rendesen összebarátkozni, akikkel haverkodtam, azok mind céget váltottak.
2017. okt. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pl random leültem vki mellé órán és elkedtem vele beszélgetni :D vagy ha meglátod a megállóban az egyik csoporttárad (30 fős csoportban pl. vmilyen gyakon reális) és köszönsz neki, akkor már akár beszélgethetnél is vele :) amúgy csomó ilyen program van, diákszervezetek, gólyaprogik, bulik.. :)

miről: elég alaptémákat tudnék mondani kezdetnek, mi a neved, szakod, milyen napod van ma(nehez, konyu, sok ora stb), ha evfolyamtarsad, akkor az aktuális programokról, vagy évfolyamzhkról, ha felsőbb éves gyorsan ki kell fagganti minden fontos infóról meg oktatókról :D a neptunt mindenki szereti szidni :D

2017. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azóta lettek barátaid? túl vagy az első féléven, mesélj :)
2018. jan. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!