Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Már annyira...

Mit tegyek? Már annyira mérges vagyok rá hogy megverném!

Figyelt kérdés

Na szóval van egy haverom. Aki egyfolytában kihasznál. PL: elkezdjük tiszta lappal: Ittalszik,

elvisszük vezetni,elvisszük mekibe, korcsolyázni + mindent megcsinálok neki. PL: gépszerelés

játék letöltés, gépes cuccok, akkor tárgyakat nézek neki a neten olcsón épp ami kell neki. Erre a hála:

Egyszer ha valamin bedurcizik előkap engem elkezd velem veszekedni, le kukizik, az egész családomat szarrá

alázza, oltogat, me szemétkedik mint állat meg hogy féltékeny vagyok a félcentis kukikájára de azért bekaphatom

meghogy homi vagyok (Na 2x ott aludt nálunk, mind a kétszer monopoliztunk és egész végig a pélóját csatogtatta.

És akkor még én vok homi). Na és akkor mondja az annyának (Igen ő egész végig az anyján él egyfujtába odafut ha

valami gond van, ezt szóvá is tetem neki ő ezt mondta legalább én foglalkozok vele. Na aki az anyjának 5ezer ft kari

ajándékot vesz 13 éves létére az mit nem foglalkozik az anyjával?! Ezt onnan veszi mer egyszer itt volt azt anyut

megkértem hogy menjen ki).na sztán ilyenek mond az anyjának hogy én ugy meg így szemétkedtem vele de azt nem mondja

hogy ő miket csinált velem. Meg azzal sem dicsekszik hogy miket meg nem csinálok neki. Na aztán erre azt mondta jajj mi is elvittünk

moziba meg 5d moziba. A moziba csak az anyja hozott el minket és én fizettem a jegyért ugyszint az 5d

moziba. Aztán ez a sok minden amit irtam meg mi fizettük saját pénzből. Ja és qwuadozni is csomószor elvittük.

Egyszerüen egy szemét, utálom és két napulva meg nincs aki kinyalja fiu létére a cunciját azt megint elkezd majd nyalizni nálam -.-

Ja meg lopja a havejaimat akit a háta kihasznál szóval ja... Meg még irok majd most csak ennyi jutott eszembe.megint televagyok mert egy csomot mindent irtam volna

csak elfelejtettem.



UI:bocs ha zavatodott a szöveg csak húúúha ennyit irni egyszerre xD!


Ez mind kármokodás lett colna (kuki homi cunci) csak a gyk nem engeid kiírni -.-



#állat #barát #Szemér
2015. dec. 29. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Arra lennék kíváncsi, hogy ha ennyi kifogásod van ellene, miért a haverod.
2015. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

Hát érdekes egy viszony van köztetek, tuti nem vagytok melegek?


Nehogy a megverésből kiverés legyen!!

2015. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2# Szerinted ki erősebb? Ő vagy egy tescos elemes távirányítos kocsi?
2015. dec. 29. 21:26
 4/15 anonim ***** válasza:
Közízlés megsértéséért már törölhetik is a kérdést. :)
2015. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
1# Valahogy mindig vissza nyalizza magát vagy nem tom. De irjatok olyat amivel kiba*szhaok vele
2015. dec. 29. 21:27
 6/15 A kérdező kommentje:
21:27 Ezért utálom a gyk néha :/
2015. dec. 29. 21:28
 7/15 anonim ***** válasza:

"Valahogy mindig vissza nyalizza magát"

Nálad bármit el lehet érni egy is nyalizással, tökmindegy, hogy mik az előzmények?

Ne kib..ni akarj vele, hanem inkább olyan emberekkel töltsd az idődet, akik igazi barátaid.

2015. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egy: nem vagy hozzá kötve.

Kettő: édesdrágajóistenem ennyi idősen mi már rég összeverekedtünk, akár többször is, nem a gyakorin kérdezgettünk. Nem kitolni kell vele, hanem vagy elagyalni és többet nem pénzelni, vagy teljesen megszakítani a "barátságot". Élő példája vagy annak hogy a barátságot nem lehet megvenni.

Oszt ennyi.

2015. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na ezt töröljuk az előző üzenetem. Már régi haver és egyszerűen mindig megbocsátok neki. De ennyire messzire még sose ment most már nem fogok neki
2015. dec. 29. 21:50
 10/15 A kérdező kommentje:
21:49 Igazad amit lehetőségem lesz rá úgy elkapom
2015. dec. 29. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!