Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyen könnyed a...

Hogyan legyen könnyed a beszélőkém?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi nem megy a beszédben? Akadozol? Kényelmetlenül érzed magad?
2017. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Túl komolyan reagálok. A legtöbb ember sokkal jobban szereti a felszínesebb, könnyedebb beszélgetéseket, míg én szeretek belemenni a dolgokba, érdeklődni, megérteni mit hogyan lát. Azt vettem észre, hogy ez nagyon lelombozza az embereket. A nő társaimmal csak-csak tudok hosszabb távon beszélgetni, de az se megy túl könnyen, viszont a férfiak számára elég taszító a stílusom. Tudok és szeretek beszélgetni, csak a stílusom besavanyodottnak tűnik másoknak :(
2017. okt. 22. 18:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyakorlas!
2017. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor ha tudod mi a problema nagyon egyszeru :)) tudsz tenni ellene hogy ne ilyen legyel
2017. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem érzem magam önmagamnak, ha másképp beszélgetek :( Egyáltalán nem ismerek olyan embert, akiknek fontos lenne az, ami nekem.
2017. okt. 22. 18:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Mintha rólam írtál volna, rám szólnak rendszeresen, hogy ne vegyek már komolyan ennyire mindent, miközben én csak szeretek belemélyedni néhány témába :/
2017. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, nincs igény ránk :/ De örülök utolsó, hogy te is ilyen vagy :)
2017. okt. 22. 20:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Eddig te vagy az első :)
2017. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van hozzám hasonló barátom, de ha új társaságba megyek, akkor mindig ez történik. Így nem igazán tudok megismerni új embereket, pedig szeretném bővíteni a baráti körömet. :/ Neked egyáltalán nincs ilyen típusú barátod?
2017. okt. 22. 20:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg mindenben valami vicceset keresni. Régen nekem sem ment, én is olyan voltam, hogy mindent túl komolyan vettem. Könnyen elveheted a dolgok élét egy kis humorral.:) Sokat és sok emberrel beszélgettem, ez csak gyakorlással lesz jobb.:)
2017. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!