Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennyire nem érek semmit?

Ennyire nem érek semmit?

Figyelt kérdés

Lényegében teljesen jól elvoltam két közeli barátnőmmel, akikkel egy osztályba is járok.

Aztán történt velem egy hatalmas lelki megrázkódtatás, ami miatt (plusz mert nagyon meg is voltam fázva) egy hétig csak szenvedtem és magamba zárkóztam. Persze bocsánatot is kértem azért, hogy ilyen vagyok és igyekeztem össze szedni magam, viszont ez a ket barátomnak nem volt elég es több mint egy hétig, a legnagyobb bajban hozzám se szóltak amitől jobban össze zuhantam.

utána kibékülve folytattuk de ők ketten mintha teljesen kizárnának mindenből és éppen csak megtűrnének maguk mellett.

Nem nagyon bírom Ezt, mert ők azert rendeztek cirkuszt, mert "csak depizek, Nem érdekel az ő bajuk"

Most meg hetek óta csak róluk van szo, en meg se merek mukkanni, nehogy érzéketlennek tűnjek hogy esetleg "nem erdekel a problémájuk"

Ha egyikük nincs suliba, akkor engem altalaban nem keres, de ok ketten egymással tartják a kapcsolatot, es olyankor elvannak velem a suliban de erzem rajtuk hogy inkabb az éppen hiányzó tagot várják.

Ha en nem vagyok bent akkor ugyanez a helyzet.

Kihasznalva erzem magam mert ettol függetlenül jo barátnő szeretnek lenni es ha szükségük van valamire ott vagyok, ha valamit be kell szerezni amihez csak en tudok eljutni akkor megszerzem, de teljesen biztos vagyok benne, hogy ezt nem kapnam vissza.

Duhit, hogy ok elvárják hogy hetekig, hónapokig patyolgassam a lelküket, de h rólam van szó, gyorsan ossze kell szednem magam mert elegük van abbol amit csinálok. Sok teher nehezedik ram is, amit csak folytok egyre mélyebbre magamban.

Hiaba mondom nekik, max megint cirkusz van belole.

Az egyetlen pozitív dolog, hogy azért nemet mondani még tudok.

De akkor is egy kihasznált idiótának erzem magam, akin jot röhögnek a háta mogott

Magányos vagyok, pedig korbevesznek az emberek.



2017. okt. 22. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Velem is volt ilyen a középiskolában, hiába, mindig van egy harmadik kerék, aki csak akkor jó ha a legjobb barát nincs ott.

Nem a viselkedéseddel váltottad ezt ki, mindenképp megtörtént volna mert egymás társaságát jobban kedvelik.

A legokosabb az lenne ha másokkal is barátkoznál, úgy nem éreznéd magad feleslegesnek.

De ha őket akarod mindenképp magad mellett tartani, akkor egyenesen, őszintén állj eléjük és kérdezd meg miért viselkednek így és mit tehetnél hogy ne érezd magad kiközösítve.

2017. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

18 vagyok, és persze nem életem első ilyen helyzete ez, és nem fogok késbe dőlni vagy valami.

Vannak rajtuk kívül barátaim, de sajnos frusztrálóbb a helyzet, hogy az osztálytársaim.

A legutóbbi veszekedéskor vártam, hogy esetleg ők maguk mondják meg a problémájukat, mert állításuk szerint mindent megbeszélünk :"D

Aztán Nekem kellett utánuk szaladni...

Bele kötöttek még abba is, hogy én kicsit jobban megszerettem másfajta zenéket... Érett 18 évesek...

Az a baj hogy ha eléjük állok őszintén akkor abból vita lesz és ők ketten meg tárgyalnak rólam egymással.

A többi barátommal elvagyok, tartjuk a kapcsolatot és remekül érzem magam velük

Hála istennek nyitott személyiség vagyok, de talán az is baj, hogy kepes vagyok megtenni a barataimert mindent, ami nekik kedvező...

Bizonyos regi dolgok miatt ragaszkodó lettem es szeretem, ha legalább oka vam a szemet viselkedésnek.

Ami pedig azt illeti, hogy egymással jobban vannak, eleg furfangos dolog... Ugyanis ők elegge képesek igy harmunk kozott valtogatni...

2017. okt. 22. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg elég érett dolog... :D

Szerintem ők csak érdekbarátok, én a helyedben nem barátkoznék velük, főleg ha nyitott személyiség vagy és több barátod is van. Ha nem képesek az őszinte kommunikációra, akkor hagyd őket békén, hátha rájönnek mit veszítettek...:)

2017. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!