Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek mit jelent az, hogy...

MR.X. kérdése:

Nektek mit jelent az, hogy "barátság"?

Figyelt kérdés

Esetleg mik a barátság határai?

Vannak a barátságnak szintjei?

Mi férhet bele maximum egy barátságba?

Egy barátnak milyen formában, meddig, milyen határokid kell kiállnia a barátjáért?



2017. okt. 23. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hááát ez nagyon változó mert annyi féle ember van és nem lehet mindenkit skatulyázni. Én magam részéről az olyan embert tartom barátomnak, aki elfogad, szeret, ha úgy van ki állna érted. Az fontos hogy lásd az illetőn hogy érdekled. És ő is érdekeljen téged. Sajnos a magam részéről nem tudok ilyen embert mondani, nekem csak haverjaim vannak, mert vagy nem érdekelnek eléggé/mások vagyunk nagyon, vagy túl sok olyan dolgot csináltak már nekem ami már nem fér bele egy barátságba. De amiket írsz azok túl erőltetett dolgok. Rengeteg minden miatt átalakulhat valami mássá (jó vagy rossz irányban) de az alap az amit az elején írtam. Nálam. Vannak akik sokkal lazábban veszik ezt, és fűt fát spanjuknak/barátjuknak hívnak. Pedig nagyon sok különbség van!
2017. okt. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy milyen törvények léteznek arra, hogy "mit kell", de én mindig saját szándékból, a saját érzésem szerint állok ki egy barát mellet, és nem azért mert akárki-akármi elvárja ezt tõlem.
2017. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!