Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ezzel az ismerős...

Mit csináljak ezzel az ismerősömmel, barátommal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom, akit még annó gimiben ismertem meg. Rengeteget segítettünk egymásnak. Ballagásomon adott egy best friend-es kis figurát. Őt tényleg a legjobb barátaim közé sorolom/soroltam. Kölcsön adta az érettségi tételeit is a vizsgához. Most jelenleg OKJ-n vagyok, szünet után egyik tárgyból dolgozatot írunk, a tanárra már rég ráírtam, hogy küldje az anyagot, de nem küldi. Ő járt ahhoz a tanárhoz, őneki is elküldte, emlékszem rá. Megkértem, hogy küldje már át azt a tételt, mert jó lenne olvasgatni már végre, nem az utolsó 2 nap alatt szeretném megtanulni. Nem is reagált az üzenetemre, pedig valami kis játékot kiírtam facebookon, arra tudott reagálni.

Mit tanácsoltok?

Segítséget köszönöm előre is!

19/F



2017. okt. 26. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon
2017. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz,nincs meg a mobiltelefonja,hasznos tanács volt :-P.
2017. okt. 26. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó barát lehet, ha még a telefonszámát sem tudod :D
2017. okt. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor messengered hivd fel vagy menj el hozzájuk.
2017. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!