Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Internetes barátság? Valaki...

Internetes barátság? Valaki tapasztalatok!

Figyelt kérdés
Akinek van internetes barátja az leirná hogy hogy kezdtek el beszélgetni vagy hogy milyen platformon ismerkedtek meg? Meg hogy mennyi idő alatt alakult ki köztük egy szoros barátság?! Nagyon érdekel ez a téma

2017. okt. 30. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én itt ismertem meg, utána elég hamar váltottunk facebookra. Azóta ott tartjuk a kapcsolatot mai napig. Viszonylag hamar barátok lettünk.
2017. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4 nagyon jó barátnőmet egy játéknak köszönhetem(ők ismerték egymást). A játékban beszélgettünk csomót, majd váltottunk skypera, facebook és egy fél év után találkoztunk is. 4 éve ismerjük egymást.
2017. okt. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt ismerkedtem meg egy lánnyal, több mint egy éve, másik városban lakik de viszont ha úgy alakul felköltözik ide jövőre.

21/F 18/L

2017. okt. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt ismerkedtem meg egy fiúval, utána váltottunk facebookra. Már egy pár hónapja tartjuk a kapcsolatot. Egyszerűen indítottunk (szia, hogy vagy, stb.), utána jött minden magától.
2017. okt. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Èn játèkok által is megismertem már pár embert,ezáltal az oldal által is.. Szerintem kell hozzá egyfajta "szerencse" is. Jó ès rossz tapasztalatok mindig lesznek szerintem:)

24l

2017. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bakalaka19 ***** válasza:

Én az eddigi barátaimat Facebookon ismertem meg.

Azt már nem tudom hogy hogyan kezdődött az egész.

Nagyon kedvelem őket és örülök hogy vannak nekem.

Sajnos még egyikkel sem találkoztam.

2017. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. nov. 1. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!