Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki van még igy lehet...

Valaki van még igy lehet velem van a baj?

Figyelt kérdés

F.szom ki van már mindenki csak a látszatra ad senki sem probál segíteni senkinek senkibe se lehet megbízni még a szüleimbe se mert ök is csak leszidnak mindenért.Szerencsére aszociális vagyok még emberi kapcsolatokat sem tudok kialakítani senkiben sem tudok rendesen megbizni.6 éve sportolok azt is a semmiért csak a térdemet basztam el azzal sem értem el sokat a sok edzés meg minden csak azt tapasztaltam meg milyenek az emberek mindenhol a szivatáson gondolkozik már ami barátom is volt elpártoltak tőlem.Van ennek a szarnak értelme miért is vannak ilyen emberek.Alig várom már ide is a megint sajnáltassa magát egy élettelen meg minden de kit is izgat mert már se a dícséret sem az alázás nem érint meg annak ellenére hogy mindig a legérékenyebb voltam mikor kissebb voltam mert akkor szinte minden szoért sirtam.Minden esetre jól esett kiirni magambol ezt.


16/F



2017. nov. 3. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy jó darabig én is így éreztem magam,de már nem veszem fel mások hülyeségeit.A lényeg az,hogy amit csináltam azzal teljesen elégedett legyek,a többi nem érdekel.Amúgy kiskoromban én is könnyen megbántható voltam,de megtanultam nem foglalkozni velük vagy úgy visszaszólni hogy a legközelebbi alkalommal már hozzám se mertek szólni.
2017. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!