Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Párkapcsolat után barátság?

Párkapcsolat után barátság?

Figyelt kérdés

Volt vagyis még mindig van egy kapcsolatom. Egy éve kezdödött és sok minden történt velünk... de annak semmi köze a szakitásunkhoz. Azaz igazság hogy én már nyáron mondtam neki, hogy nem szeretném befejezni de akkor még engedtem és maradtam. Külföldön éltem és szeretnék visszamenni, ő viszont nem tud és nem akar jönni. Nehéz időszak volt neki ez az elmúlt egy év, amit tudtam segitettem és továbbra is szeretnék mellette lenni de csak mint barát.

Ő viszont szerelmes (én arra gondolok, hogy inkább a biztoság az amit mellettem érez, és nem sokszor érzet ilyet).

Azt mondta, hogy ha vissza megyek akkor nem szeretné ha barátok maradnánk mert neki nagyon fájna.

Nekem is de szeretném tudni hogy jól van, minden rendeben van vele... én örülnék ha lenne végre barátnője/felesége és majd gyerekei, csak nem én vagyok az aki ezeket mond megtudja neki adni.


2017. nov. 4. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Az emberek nem egyszerre szeretnek ki egymásból, tehát valamelyikük még szenved, amikor a másik már csak "barátkozik"

Nem kell gyűlölködni a volt párral, de nem is kell vele barátkozni. Hagyni kell a sebeket begyógyulni, úgy, hogy mindenki menjen az útjára.

2017. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van, akinél működik.

#1: valóban, ritkán múlnak el egyszerre az érzelmek, na, de mennyire jó, ha pont ezekben az időkben lehet számítani egy őszinte barátra?

2017. nov. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!