Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van okom a sértődöttségre?...

Van okom a sértődöttségre? -vagy ne vegyem olyan komolyan.

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, akivel gyakran dumálok, általában Skype-on mert másik városban lakik.

Nagyon jó lelki barát már 5 éve, sok közös témánk van és gyakran kérdezem a véleményét bizonyos dolgokkal kapcsolatban.

A lényeg:

Most külföldön nyaralok és küldtem neki egy selfit a tenger mellől.

Erre azt válaszolta: nem tetszel a képen.

Én meg visszairtam, hogy akkor dobja a szemétbe. Azt írta már megtette.

Na most en ezen besértődtem, mert ugy erzem bunkó volt.

Én is töröltem már képet, nem is ezzel van gond, csak én nem írom meg konkrétan, hogy koszi hogy kuldtél képet, de mivel szarul nézel ki, töröltem is egyből. Ez nekem így jött le. Két barát között szerintem tapintatosabb lett volna az is ha nem ír vissza semmit csak egyszerűen törli a képet.



2017. szept. 3. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem túlreagálod az egészet. Mint mondtad már 5 éve ismered, ezelőtt sose viccelődtetek? Én ezt nem venném komolyan, sőt biztos ő se így értette... de ha ez számodra szarul esett akkor egyszerűen beszéld meg vele őszintén, hogy ez most mi volt. Lehet félreértés az egész.
2017. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Öt éves barátság. Istenem... Talán még jogos is de engedd el! Van fontosabb dolog mint a büszkeség. Valószínűleg semmi rossz szándék nem volt benne. Annyit akart mondani, hogy előnytelen az a kép. Szerinte.
2017. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem az az igaz barát, aki mindenre bólogat, hanem az, aki megmondja az igazat.
2017. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van Miguel, de nem azt kertem, hogy vélemenyezze a képet.

Amugy mindenkinek az őszinte véleményére vagyok kiváncsi ha olyan dologról van szó.

Na mindegy, még pár napig pihentetem a kommunikációt, amíg ezt megemésztem. Azt sajnálnám ha egy ilyen hülyeség miatt lenne vége a barátságnak.

2017. szept. 3. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
most komolyan ? Én értem , hogy rosszul esik ha megbántják valamivel az embert, de én a jobb barátaimmal balhéztem már összes a semmin részegen egy buliba, amit utána pár megivott sörrel el is felejtettünk. Most egy ilyen miatt nehogy már ignoráld őt pár napig. Ha ilyen kis semmiség miatt képes vagy rá haragudni akkor nem kell meglepődni hogy legközelebb inkább nem is ír semmit.
2017. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!