Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan ember, aki sehol se...

Van olyan ember, aki sehol se lenne nélküled?

Figyelt kérdés

2017. nov. 10. 10:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Párom,gyermekeim....-voltak nehézségeik,mindig kihúztam őket a hullámvölgyből.

Néha sajnos én vagyok érzelmileg egyedül...

?

/N.

2017. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
A gyerekeim.
2017. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nincs, viszont én sehol nem lennék a családom nélkül, sőt őszintén bevallom, hogy anyum nélkül konkrétan hajléktalan lennék... Ez van... Neki igyekszem a lehető legtöbbet segíteni, de amit neki köszönhetek, 100 év alatt se tudnám visszaadni.


Olyan emberből viszont több is van, aki rengeteget köszönhet nekem, ezen emberek zöme is családtag. A sógoromnak például többször is segítettem melót találni, az egyik nővéremnek pedig a gyerekeivel foglalkoztam sokat (éveken keresztül), amíg ő beteg volt. Jelenleg a másik nővéremnek segítek rengeteget, többek között gyakorlatilag én gondoskodok már lassan öt éve a kutyájáról, mert ő sokat dolgozik a párjával együtt. Ő valamennyire igyekszik ezt a segítséget visszaadni, ellentétben a másik nővéremmel.


Ez a helyzet röviden.

2017. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A 8-as válaszolóéhoz hasonló az én történetem is...
2017. nov. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 kriszpo ***** válasza:

A fiam, mert ha én nem vagyok meg az anyja akkor ő sincs :)

De ez igaz bármelyik családra.

2017. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Igen,egy (volt) baratnom.

Ha akkor nem allitom fel a padlorol mar reg depresszios lenne,rosszabb esetben mar ongyilkos lett volna.


14/L

2017. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!