Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ugye hogy az gyerekes megnyílv...

Ugye hogy az gyerekes megnyílvánulás ha a barátom amikor fáradt akkor elnyújtottan beszél? Ilyen hogy: Neee menj mééééég eeeeel. Meg ilyenek. Ez ugye hogy tolerálhatatlan egy felnőtt embernél?

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 21:48
1 2
 11/12 Metionin ***** válasza:
Engem nagyon idegesít az ilyen beszéd, még a gyerekeknél is. Pl. mindig hülyét kaptam amikor az iskolában a kicsik így mondtak verset hogy ííít van az őőőőőősz, iiitt van úúúújraaa....attól hogy kicsi, még beszélhetne normálisan, csomó gyereket ismerek aki képes rá. Felnőttet meg tuti hogy körberöhögnék ha így beszélne.
2017. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem, abszolúte nem gyerekes. Fáradt. Téged pedig irritál, ahogy ilyenkor beszél.

Az én például gyakran beszélek úgy, mint egy 4 éves gyerek. Pedig már 38 vagyok. A párom ilyenkor néha rám szól, de ugyanúgy folytatom :)

2017. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!