Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beleszerettem a legjobb...

Beleszerettem a legjobb barátomba (lány)! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, nagyon jóban vagyunk, teljes mértékben megértjük egymást. Amikor megismerkedtünk, akkor nekem egy másik lány tetszett és meséltem is neki róla. Neki is tetszett egy srác, ő is csomót mesélt róla. Mindkettőnket esélytelen volt a dolog. Mindketten próbáltunk továbblépni, elég lassan ment. Mostanság mikor kérdez a lányról, még úgy teszek, mintha arról a lányról mesélnék fájdalmasan, de már nem.. róla van szó.:( Ebben annyi a problémá, hogy bár ő is továbblépett, egy fikarcnyi érdeklődést sem mutat irántam a barátságon kívül. Mit tennétek a helyemben?

2017. nov. 15. 16:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Lemaradt: 18f 16l
2017. nov. 15. 16:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen jelezd a számára, ha változtak az érzéseid!
2017. nov. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy beleszerettél? Elvégre a legjobb barátodról van szó.

Bocsi, csak érdekel a kapcsolatotok mélysége. Írd meg nyugodtan privibe, ha nem akarsz mindenki előtt nyáladzani.

2017. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden percben ő jár a fejemben. Ha nincs velem teljesen lehangolt vagyok, viszont minden együtt töltött másodpercben majd kicsattanok a boldogságtól. Ha meglátom görcsben van a gyomrom. Volt már barátnőm, de sosem éreztem hasonlót sem iránta. (Nem is volt hosszútávú.) Őszintén úgy érzem, hogy életemben először vagyok igazán szerelmes.
2017. nov. 16. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!