Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért piszkálnak a barátaim?

Miért piszkálnak a barátaim?

Figyelt kérdés

Két emberről lenne szó. Mind a kettő az én ismerősöm volt, szóval én mutattam be egymásnak őket. Amióta ismerik egymást, egyfolytában engem piszkálnak. Nem értem miért. Folyton meghívtam az egyiket is piára buliba. Volt, hogy majdnem az egész estéjét én álltam. Rossz helyzetben vannak nagyon, szakadtan öltözik ezért megsajnáltam. De kezdi kicsit túlzásba vinni. Ráírtam, hogy este jön e bulizni, azt írta csak akkor jön, ha tudok neki adni valamennyit buszra. Nekem ez már kicsit gyanús. Egy éve ismerem, akkor még tök normális volt. Meg ott a másik "barátom" is, akit szintén én ismertem előbb (Írtam feljebb, hogy én mutattam be őket egymásnak) az is folyton meghívatja magát velem. Ő meg azt kérdezi, hogy nincs e 2000 Ft-om kölcsön. Holnap után vissza adja. Na itt kicsit elegem lett, bementem a szórakozóhelyre őket ott hagyva. Külön-külön mind a kettővel jól elvagyok, de amikor hárman vagyunk olyan senkiházi köcsögök lesznek, hogy legszívesebben bevernék nekik egyet. Hanyagoljam őket, vagy csak próbáljak meg beszélni velük?

19/f



2017. nov. 21. 20:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzátenném én sose szólogatok be nekik, amit kifelejtettem. Pedig lenne miért. Jó szívű akartam lenni velük mindig, ha nekik nincs akkor nekem van stb. De ezt elvárnám fordítva is.
2017. nov. 21. 20:51
 2/2 anonim válasza:

Ezt hivjak kihasznalasnak.

Felejtsd el oket. Talalsz te naluk jobb baratot.

2017. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!