Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnő keresésnél mennyire...

Barátnő keresésnél mennyire hátrányos, ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egészen jóban vagyok. Remélem, hogy előbb-utóbb lesz köztünk valami, viszont félek, hogy amint kiderül rólam, hogy milyen magányos vagyok elfordul tőlem.


Nem tehetek róla, most költöztem el a szülővárosomból ahol az elmúlt 18 évben éltem. Budapesten olyan jelentéktelennek érzi magát az ember, a fővárosiaknak amúgy is olyan magasan van az ingerküszöbük, hogy nehéz őket lenyűgözni (értsd: valamivel kitűnni a többiek közül, hogy érdekeld őket).


Egyszóval félek, hogy azt fogja hinni, hogy valami különc vagyok akivel okkal nem barátkozik senki vagy pedig úgy fogja magát érezni mintha a pszichológusom lenne és az egész kapcsolatunk egy hatalmas terápia lenne.


2017. nov. 23. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem hogy függ össze.

Vannak magányos farkasok, akik leszarják mások véleményét és simán összejönnek csajokkal, nem is akármilyen jöttmentekkel! Fellépés és az önbizalom, kisugárzás a lényeg!

Ha viszont látja, hogy defektes vagy, mert erőlködsz, netalántán félsz, szégyenlős vagy, beszari kis mulya vagy, akkor veszve van minden, ha van 500 barátod is!

2017. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb úgyis ki fog derülni és inkább most, mint később, mert akkor jobban fájna. De egyébként szerintem ez nem kizáró ok, főleg úgy, hogy még új vagy Budapesten, ha normális lány ezt úgyis meg fogja érteni. Nem tudom mióta élsz ott, de idővel úgyis lesznek barátaid.

Esetleg osztálytársakkal, vagy suliban nincs olyan ember/társaság, akikkel tudnál barátkozni?

2017. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Annyiból hátrányos, hogy általában vonzóbb a nőknek, ha a férfinek magas a szociális státusza.

De egyébként meg magadtól nem kell reklámozni, és ha szóba kerül, akkor is elég annyit mondani hogy nemrég jöttél fel pestre a régi ismerősök a szülőfaludba vannak, majd egy ügyes témaváltás.

És ha kellően magabiztos, férfias vagy, akkor nem lesz gond.

2017. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szeptember óta élek Pesten.

Az osztályom meg elég ingerszegény, már csak azért is mert 12. amúgy is a szétválás éve.

2017. nov. 23. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nőknek nem az a vonzó, hogy sok a barátod, hanem legyen pénzed, meg státuszod! Ha magas státuszod van sok pénzzel, úgy sem lesz haverod, mert szinte mindenki irigykedni fog, meg kétszínű lesz. Főnököknek van sok haverja szerinted? Egy kezükön megtudnák számolni kiben bízhatnak.


Magas szociális státusz pedig hirtelen az olyan negyvenes férfiak jutnak eszembe, akik kb. semmire nem vitték, minden szombat este leülnek 20-an sörözni meg vihogni, vagy páwa férfiatlan egyedekre, akik sírnak, ha nincs minimum 150 lájk meg minimum 20 elismerő komment a fényképükön.


Na ne röhögtessetek már, komolyan! Szánalmas...nem az számít mennyi haverod van!

2017. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Annyiból hátrányos, hogy általában vonzóbb a nőknek, ha a férfinek magas a szociális státusza. "


NEM! Nőknek az a vonzó, ha egy férfinek nem a szociális státusza, hanem a munkaügyi státusza magas, illetve, mennyi pénzt visz haza!


Nem hiszem, hogy a nőnek vonzó az, hogy Pista elmegy Marcival meg jó néhány haverjával sörözni, meg Facebookon 150 lájkot kap, miközben havi keresete 150 nettóban...

Kicsit vicces lenne! Nem gondolod?

2017. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!