Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm mostanában úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mostanában úgy viselkedik mint egy kisgyerek. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

pl. vett magának egy plüss állatot és ahhoz beszélget, meg azt ölelgeti...

Ha szeretne valamit akkor is kb így kéri meg: "légysziiii légysziiij naaaa"

úgy tud lelkesedni apróságokért mint egy kisgyerek pl meglát egy kutyát az utcán akkor elkezdi: "néézd jajj de cukiiii és fél óráig azt bámulja... Emellett meg néha úgy vágja be a "durcázást " mint egy kislány.... De 21 éves!!!


2017. okt. 18. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Nem normális.
2017. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem normális, de mégis az.
2017. okt. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Hát, azért ez túlzás...vagy nem tudom

Én 22 vagyok, én is még plüss állattal alszom. Mert páromtól kaptam. Nahjó, mi együtt élünk, szóval az esti *lö szexi time-nál a maci km-re tud elkerülni mert akkor kit érdekel hova esik, de a maci nélkül én nem alszom :D

Nem lehet hogy ellentétes személyiség?

Délben még értékpapírokat vásárolok én is, magassarkú, meg ing és társai, otthon meg szombat délelőtt spongyabob és kakaózás.

2017. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából normális. De maradék százalék elég káros.
2017. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Miért, ha azt mondják itt többen, hogy normális, akkor nem fog zavarni?

Teljesen mindegy, mi a normális és mi nem, ha téged ez zavar, akkor beszéljetek róla. Ha meg nem akarsz, akkor fogadd el így, ahogy van.

2017. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem kap tőled elég figyelmet és szeretetet. Így kompenzál.
2017. okt. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

27 vagyok, és a páromtól kapom a plüssfarkast, mert tudja, hogy imádom. Nincs ebben szerintem semmi ciki. Plusz a két évesen kapott plüssöm igenis ott lakik az ágy sarkában, és senki kedvéért nem paterolom ki.

Nálunk ez soha nem okozott gondot. Párom meg hat párnával alszik, mert azt gyűri maga köré, na és?


Ha zavar a beszédstílusa, akkor szólj neki, hogy nem áll jól a selypegés neki, ennyi.

De kérdés, hogy mit takar a "mostanában". Mikor megismerted, nem volt gyerekes, vagy mi?

2017. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

28 vagyok, de ha macskát látok, átmegyek infantilisba :D


A párom olyankor már csak elnézően mosolyog, mert totál kivetkőzök magamból, mint egy kislány - de most mit csináljak, imádom a cicákat.


Durcizni nem szoktam, az azért túlzás, de a plüssöket pl. szeretem.

2017. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!