Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy illeszkedjek be könnyen?...

Hogy illeszkedjek be könnyen? Többi lent!

Figyelt kérdés
Most 8.-os vagyok és fél évtől egy új suliba kell mennem. Eleve nincsenek gondom a beilleszkedés el mivel már váltottam iskolát 5.-ba, és akkor is könnyen ment. Alapból könnyen barátkozok, és azt mondják nagyon szerethető is vagyok. De fél évre azért mégis csak furcsább beilleszkedni, és őszintén szólva kicsit félek is. Ha ti voltatok már hasonló helyzetben leírnátok nektek, hogy sikerült beilleszkedni, az új környezetbe?

2017. nov. 26. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem könnyen ment 7-ben úgy kezdődött hogy az osztályfőnök mondta hogy itt az új tanuló mutatkozzak be.Én meg mondtam hogy xy vagyok szeretem a sportot számítógépes játékokat nem sokan figyeltek rám de 2 hét alatt megtaláltam a közös nevezőt a többiekkel lettek közös témáink szerintem ez a siker kulcsa meg az hogy próbálj velük beszélgetni ne fordulj a fal felé.
2017. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!