Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Könnyen válik a szeretet...

Könnyen válik a szeretet gyűlöletté?

Figyelt kérdés
Nagyon erős, többéves szerelmi, szeretet viszony mennyi idő múlva alakulhat át, ha egyáltalán átalakul , gyűlöletté ? igazából a tehetetlenség érzése, ami bennem viharrá fokozódik, félek, hogy a szeretet elmúlása, átcsap a túloldalra. Ezt nem szeretném, inkább közömbösséggel kiegyeznék, ha nem szeretném még mindig a volt párom, aki két hét alatt leépített...
2017. nov. 12. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Hát, inkább szerelmi bánatnak mondanám, minthogy gyűlöletnek. Azért akarsz másnak rosszat, mert úgy érzed téged nem szeretnek. Nem őt gyűlölöd, hanem azt az érzést hogy nem szeretnek téged.
2017. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én sose tudtam gyűlölni azt, akit egyszer szerettem. pontosabban igazából senkit nem gyűlölök, szerintem ez egy nagyon erős, és durva szó... de akit szerettem, pláne szerelemmel, az iránt még inkább nem tudnék így érezni. egyetértek az elsővel, ilyenkor inkább a saját helyzetedet utálod, és fájdalmat érzel mindenért, ami él, és mozog, mert ő már nincs veled... ez azért van, mert még mindig szereted. de a sok-sok idő, és majd egyszer egy új kapcsolat elfeledteti veled, és nem lesz benned miatta keresűség többé
2017. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!