Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segisetek, hogy illeszkedjek be?

Segisetek, hogy illeszkedjek be?

Figyelt kérdés

Lassan már nem bírom, 9.kes vagyok mindenki levegőnek néz senkit sem érdeklek. Nem vagyok nagyon nyitott természetű de ami tőlem telt mindent megtetten, mindenkihez oda mentem külön beszélgetni már a legelején miket szeretnek satöbbi. Ha volt vmi közös benne valakivel az sem adott semmilyen alapot. Valaki legelsőnek már elutasitott. Mindig mentem mindenkihez, hátha valakihez hozzá csapódhatok aztán nem voltam pár napig suliban. Utána még jobban levegő lettem.. lenne akivel ellenek de van egy osztalytarsam aki mindenkit maganak akar es allandoan tavoltartja tolem ezeket a szemelyejeket, aztan ugy csinal mintha olyan joban lennenk, de a tobbiek ezt nem veszik eszre. Ha megkerdezem valamelyiket hogy lenne e kedve mekizni, setalni akarmihez ok nem tudnak vagy nem tudjak. Pedig elso benyomasnak egybol elutasitani valakit.. hat nem is ertem.

Nem akarok masik iskolaba menni, mert ez a suli volt regota a celom es ez a tagozat. Kerlek segitsetek. :(

14/L



2017. nov. 14. 21:35
 1/10 anonim válasza:
Segíteni nem tudok, csak az együttérzésemet kifejezni. Én is pontosan ebben a helyzetben vagyok, mint te :)
2017. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most kezdted te is a kozepsulit?
2017. nov. 14. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ott rontottad el hogy mindenkihez oda mentél.

Én annak idején kicsit távolságtartó voltam eleinte, nekem mentek magától a dolgok. Eleinte egyedül is ültem néha..

Rám úgy figyeltek fel illetve azer kedveltek meg mert jokat tudtam mondani, logikus, korrekt hozzászólásaim voltak órákon, meg persze vicces is voltam:D

Szerintem ne eroltesd a dolgokat. Keress valakit az osztályodbol aki értelmesnek tűnik és azzal kezdj beszélgetni, de persze ne logj a nyakán egész nap.

2017. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 11-esként vagyok ebben a helyzetben. A különbség az, hogy 9-ben eszméletlen közösségünk volt, népszerű voltam, aztán egy szarkeverő csaj szépen szétszedte az összes barátságot, engem és pár embert meg kb teljesen kiutáltatott. Jelenleg az osztály nagy része full levegőnek néz, véleményemet nem hallják meg, lehurrognak, vissza se bírnak köszönni stb. Persze tisztelet a kivételnek.

Sajnos érdemi tanácsot nem tudok adni, mivel te ezek szerint mindent megpróbáltál:( talán csak annyi, hogy semmi esetre se fuss utánuk, ne hagyd magad kihasználni. Nézd te is őket levegőnek, ha valamit akarnak, szard le te is ugyanúgy, mint ők a te mondanivalódat. És ismerkedj pl az évfolyamtársaiddal, nekem is onnan van szinte az összes barátom.

Ja és kitartás! Nálunk sok osztály elég rosszul indult, mostanra viszont már majdnem mindnek javult a közössége. Mi sajnos pont az ellentéte vagyunk ennek a menetnek:/ de tényleg ne vedd magadra a bunkóságot, nem érdemlik meg.

2017. nov. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Első vagyok. Igen, méghozzá egy olyan iskolában, ahol 6 osztályos gimi van, én viszont most kilencedikbe jöttem, szóval az osztályom már két éve ,,együtt van'', ezért is történhetett meg, hogy egyedül maradtam
2017. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:(

Utolsó! Remélem minél elöbb jó lesz az osztályod

2017. nov. 14. 21:55
 7/10 A kérdező kommentje:
4/6 neked is kitartást
2017. nov. 14. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Annyit azer jegyezzetek meg, hogy ha most nem vagytok “menők” a későbbiekben lehettek..suli után.

Bár én népszerű voltam, sajnos a nagybetűs életbe már annyira nem jönnek össze a dolgok.

Úgy tudtok talán vissza vágni nekik a legjobban ha ezerrel tanultok oda teszitek magatokat, lesz majd egy jól fizető munkahelyetek, aztán lesz egy szép hazatok stb.. ne aggódjatok majd mondjak “ez a lúzer többre vitte mint én?!”

Hat igen, ez ilyen

És fájdalmas is.

2017. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

20 évesen (!) azt tudom mondani, hogy átéltem mindenféle marhasz*rságot alapiskolától kezdve a középsuliig. Én speciel olyan voltam, hogy próbáltam barátkozni, kedves lenni, sőt, csajozni is próbáltam. Ehelyett mit kaptam? Mindenki elp*csázott engemet a francba, mindenki pletykákat terjesztett rólam, aztán az egész oda fajult, hogy interneten is zaklattak, telefonon, és középiskolában a diákokkal együtt működve a tanárok és igazgató KIRÚGOTT KÖZÉPISKOLÁBÓL, mert túl sokat panaszkodtam, hogy ez van, az van. Már senkivel nem barátkozom, nem rázok kezet emberekkel, én feladtam már kb. a te korodban. Kérdéseddel kapcsolatosan válaszként sok mindent nem tudok mondani, mivel ahogy említettem kb. én is olyan voltam, hogy próbáltam barátkozni, de nagyon rossz döntés volt mindenkivel kedves lenni, ma már ott tartok hogy full egyedül vagyok, nem volt se barátnőm, vagy egy őszinte, és befogadó állandó baráti társaságom. Fájdalom a seggben, hogy én ahol élek, itt pl. múltkor dobtam a ''ismerőseimet'', akikkel próbáltam barátkozni, és elfogadni a hibájukkal együtt, de ők mindig csak a "lyukakra" mentek, meg este 18 óra körül az volt a szórakozásuk, hogy háromszor a bevásárlóközpont előtt belerúgtak egy biciklibe. Na már most ebben a "városkában" ilyen nyomorékok vannak, akiknek ez a foglalkozásuk, tehát nekem suli alatt, és után csak a magány jutott, mert nem akartam ilyen "reppereket imádó alkoholista bunkó bandával" lógni, és egyéb hasonló állatfajtával, akikkel meg ugye próbáltam komunikálni, azok meg elküldtek a francba.


Na már most: Én úgy látom, hogy nem feltétlenül probléma, hogy mindenkihez odamentél, és külön beszélgettél, itt a probléma azzal van, hogy olyan emberekkel társalogtál, akik ignoránsak, elutasítóak, és hülyék. Mondhatnám mellé, hogy fel a fejjel, majd megtalálod a megfelelő baráti társaságot, de benne van a pakliba, hogy mindenki olyan a suliban, amilyenek a többiek, hogy nem akartak veled társalogni. Meg kell találni a megfelelő baráti közösséget, csak néha nehéz, meg persze függ bizonyos dolgoktól. Különben is, nem más embereknek kell megfelelnünk, hanem saját magunknak. Tanácsként nem sokat tudok mondani, próbáltam a saját tapasztalataimat leírni hátha hasznát veszed, és fel a fejjel. Remélem megtalálod majd a megfelelő baráti közösséget. Akik ignorálnak, és elküldenek, azoknak nincs létjogosultságuk a Földön.


Kitartást!

2017. nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,hogy leirtad a tapasztalataid. talán egyszer lesznek barátaim a suliban is....neked is kitartásr a barátok találásához
2017. nov. 15. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!