Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyünk újra barátok?

Hogyan legyünk újra barátok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy a legjobb barátom letiltott Facebookról és LOL-ról is, és nem tudom mit csináljak, hogy újra barátok legyünk. A legrosszabb, hogy még csak az okát sem tudom. Írtam neki egy másik profilból, de nem válaszolt, pedig azt mondta, hogy én vagyok a legjobb barátja. Szerintetek írjak még neki, vagy hagyjam a fenébe és majd ő meggondolja magát?

2017. nov. 27. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez így megy manapság? Semmi személyes találkozás, csak neten irkálás? Szomorú...
2017. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondoltál rá esetleg, hogy beszélsz vele? Mármint személyesen?
2017. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj ha valaki annyira sem méltatott, hogy legalább a szemedbe mondja a dolgok miértjét akkor azzal egyáltalán semmilyen szinten nem éri meg foglalkozni. Hidd el nekem minél hamarabb elengeded annál könnyebben lépsz majd tovább, de az ilyet nem érdemes tovább húzni, mert csak magadat teszed vele tönkre. Tapasztalat...

Keress érdemesebb barátokat. Sok sikert a továbbiakban!

2017. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyikünk sem túl nagy beszédes ezért nem nagyon volt személyes találkozás. Valamint azért nem akarom elengedni, mert nem nagyon van/volt rajta kívül barátom.
2017. nov. 27. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!