Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm a vesztébe rohan....

Barátnőm a vesztébe rohan. Mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm (27 éves) 4-5 hónapja összejött egy férfival (szintén 27), azonnal össze is költöztek. Ennek a férfinak 3 gyereke van, akik után egy kevéske gyerektartás fizet, de nem törődik velük. A másik pedig ami nagyon aggaszt, hogy ideggyenge és agresszív. Agresszív a barátnőmmel, nagyon ideges természetű, ha összevesznek, öngyilkossággal fenyegetőzik és hasonlók. Folyton üvöltenek, már ki is akarják emiatt őket rakni az albérletből. Barátnőm kitalálta, hogy most teherbe kíván esni tőle (pasi is akarja), mert szerinte a gondok ellenére nagyon jó parti... Csupán azért, mert az átlagnál kicsit jobban keres, mivel Ausztriában mosogat (Sopronból ingázik). Eddig is féltettem a barátnőmet ettől a kapcsolattól, de 1 gyerek nagyon megpecsételné a sorsát szerintem :S Abba is hagyta már a foggátló szedését... Mit tehetnék? Nagyon féltem őt! :(
2017. nov. 30. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tehetsz hogy majd mellette állsz mikor egyedülálló anya lesz!
2017. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
elmondod neki őszintén, hogy félted. mást nem nagyon tudsz tenni, mert felnőtt ember.
2017. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#apakomplexus
2017. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyidősek
2017. nov. 30. 22:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ideggyenge pasitól gyermek?

-öröklődhet és lesz egy átok magatartás zavaros vagy depis kisgyermek...

Ne már!

2017. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Apakomplexus nem "csak" azt jelenti, hogy idősekre bukik, hanem azt, hogy olyan mintákat keres, amiket az apjában látott, de nem volt az apjával meg az a kapcsolata, amire szüksége volt még a nemi érés előtt. Több fázisa is van ennek a pszichoszexuális fejlődésnek.


Ismerted barátnőd faterját? Hasonlít kicsit is a viselkedése az új pasasnak a viselkedéséhez?


De ettől még lehet, hogy nincs komplexusa, csak éppen a viselkedése illik erre.


#1 írta le a legjobban. Elmondani az aggályokat, mégis mellette állni most is és később is, bármi lesz.

2017. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az apukája egy békés ember, ennek a férfinak az ellentéte. Inkább az lehet szerintem, hogy a barátnőm nagyon erősen társfüggő. Nem sokkal előtte ért véget egy kapcsolata, egy napig nem bírt egyedül meglenni, randizgatott, de zavarta a lassú tempó, ez a férfi pedig azonnal hozzáköltözött. Nem is tehetett mást, mivel rögtön az előző nőjétől pártolt át. Nem tudom ezt a részét, mármint, hogy valójában mi motiválja, de szerintem a lehető legrosszabb döntés egy gyerek. Főleg, hogy milyen apja ez a férfi a meglevő gyermekeinek...
2017. nov. 30. 23:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Magyarazd el neki, hogy attol hogy egy jobb eletszinvonalu orszagba jarkal at a ferfi mosogatni, meg nincs olyan stabil anyagi helyzetben, hogy meg egy gyereke legyen.

Ha ez nem hatja meg, akkor arrol vilagositsd fel, hogy a ferfi mentalis beteg, es eleg komolyan manipulalja erzelmileg a baratnodet az ongyilkos leszek fele fenyegetesekkel, inkabb vigye el

pszichologushoz.. Az meg, hogy mar egy masik nohoz 2 gyerek is koti, es semmit sem valtozott, akkor a baratnod miert gondolja, hogy majd miatta megvaltozik? Lehet akarmilyen szep, megerto, jo az agyban, lehet tole kilenc gyereke - egy ilyen ferfi nem fog megvaltozni senkiert.

Ha ennek tudataban is akar gyereket szulni egy ilyen ferfitol, es arra nem gondol, hogyha valamiben is szelsosegesen nem fognak egyeterni, akkor darabokra fogja verni a not, vagy akar a gyereket, es a gyereknek mar tizenevesen olyan traumai lesznek, hogy sose fogja tudni feldolgozni oket, akkor tegye meg nyugodtan. De tartsa eszben, hogy nem csak a sajat elete fog tonkremenni, hanem majd a gyereke is.

2017. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, jó lenne, ha megértené... Mindig azzal érvel, hogy azok a gyerekek nem szerelemből születtek, csak a nő akart nagyon gyereket... :D
2017. dec. 1. 14:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok: Ne haragudj, de egyre jobban kezdem azt gondolni, hogy a baratnod megerdemli, ami var ra.
2017. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!