Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyünk újra barátok?...

Hogyan legyünk újra barátok? (lány-fiú)

Figyelt kérdés

Leírom részletesen, hogy ismerjétek meg a helyzetet:


Van egy fiú, akit még a táborban ismertem meg augusztus végén, és még csak mostanában (szombaton) vettem rá magam, hogy ráírjak. Valójában nagyon bejön nekem, és nagyon jól elvoltunk a héten, annak ellenére, hogy voltak olyanok, akiknek nem tetszett a dolog (haverjai). Minden szép volt, egészen a tegnapi napig, amikoris megkérdezte tőlem, hogy én csak barátként nézek rá, vagy máshogy? Én úgy gondoltam, hogy itt az alkalom, és elmondtam, mit érzek. Gondoltam, hogy ő is ugyanazt érzi, de hozzátettem, hogy ha ő nem szeret, remélem nem romlik meg a barátságunk, és elfogadom a döntését bármi legyen az. Hát az a helyzet, hogy mégsem tudtam elfogadni, mert azt írta nekem, hogy van már barátnője, én erre elkezdtem sírni, ami tartott kb 1 óráig, közben azt hazudtam neki, hogy el tudom fogadni. Egész este azon gondolkoztam, még éjfél után is, hogy mi lenne a jó.


Amikor ma suliba mentem, nem beszéltünk, csak köszöntünk egymásnak, és ennyi. Még volt egy kis ellenségeskedés haverjai részéről azon az órán, amin egybe vagyunk.


Engem nagyon bánt, mert úgy érzem, hogy már máshogy fog rám nézni, sőt már most máshogy néz rám. Azt már nagy nehezen, de kezdem elfogadni, hogy nem lehet köztünk semmi, de szeretném, ha barátok lehetnénk, mert nincs egy normális barátom sem, és ha nincs a közelemben akkor olyan rosszul érzem magam. Úgy érzem, hogy ez egy ilyen dolog miatt nem tűnhet el, mert nekem iszonyatosan hiányozna.



2017. dec. 1. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ez így nem fog működni. Te szerelmes vagy, ő mást szeret. Kit hülyítenél ezzel a "legyünk barátok" szöveggel? Ezt olyan nők, meg férfiak szokták erőltetni, akiknek nincs önbecsülésük és mindenáron a kiszemelt közelében akarnak maradni, hátha meggondolja magát...
2017. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Engedd el, nem fog működni. Nekem is volt hasonló sztorim, én évekig küzdöttem azért, hogy az illető mellett maradjak. Ne tudd meg hány lehetőség csúszott el mellettem emiatt. Nézz előre, lépj tovább aztán ha a sors úgy hozza akkor úgyis lesz még vele alkalmad kapcsolatot létesíteni.
2017. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarsz szerelmes lenni belé, akkor vagy ne tekint rá férfiként (még ha ehhez egy jó ideig folyamatosan figyelned is kell a gondolataid), vagy amikor azon kapod magad, hogy szerelmes vagy, próbálj olyan törődéssel gondolni rá, törődést érezni felé, mint mondjuk a háziállatod, vagy szobanövényed iránt amit gondozol. (Ennek nem kell kívül, a viselkedésedben is látszódnia, de így át tudod a szerelem érzését alakítani szeretetté, ami megkönnyíti a dolgodat. +1 Ha vágysz valamire, de nem akarsz, akkor ne arra gondolj, hogy elérhetetlen számodra, hanem, hogy elérhető, csak túl nagy az ára és nem érné meg a fáradtságot/ áldozatokat.)


Amúgy meg ha sikerrel jársz, akkor mutasd ki, hogy már nem kell "tartania" tőled. Sok sikert!

2017. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem több mint 5 éve van egy olyan barátom, akibe szerelmes voltam a második félévben, és akkor még az első módszerrel sikerült megmentenem a dolgot. (A második kényelmesebb, de arra csak mostanában jöttem rá.)
2017. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Iszonyatosan hiányozna. Mind az 1 hét? Szombat óta beszélgettek csak. Fú, gyerekek... nagy drámakirálynő vagy te.
2017. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az ember, aki csak a közepét olvassa el....íme az élő példa
2017. dec. 1. 18:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Hiába háborogsz, igaza van az lőzőnek. Nyári tábor 1 hetéből életre szóló viszonzatlan szerelem? Majd betöltöd a 14-et és elmúlik. Felejtsd el az egészet. Semmi nem volt ez, csak fellángolás
2017. dec. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, kösz........
2017. dec. 4. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!