Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan férfiak tanácsát várom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan férfiak tanácsát várom, akik kijutottak a barátzónából. Mit változtattatok a viselkedéseteken, miután a lány azt mondta, hogy "legyünk csak barátok", ami miatt mégis elkezdett férfiként tekinteni rátok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 25. 12:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Volt egy csaj, aki csak barátkozni akart. Aztán megdugtam egy barátnőjét... Pár nap múlva már randizni akart! ;)
2017. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1-es, köszönöm az ötletet, de nem vagyok túl nagy nőcsábász, nem akarom (és valószínűleg nem is tudnám csak úgy) megdugni a barátnőit, úgyhogy valami más tippet várok.
2017. máj. 25. 12:07
 3/21 A kérdező kommentje:
3: Gondolom, ezt nem ide akartad (vagy ha igen, akkor öngól), mert én nem ri_bancoztam le senkit.
2017. máj. 25. 12:13
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

De, ennek a barátzónás szarságnak épp ez a lényege. Ez egy ilyen kitalált marhaság, amivel lehet a lányokat hibáztatni, mert nem jönnek össze minden jött-menttel.

Ha egy lány egyértelműen kijelenti, hogy nem akar tőled párkapcsolatot, de szívesen lenne a barátod, az nem azt jelenti, hogy nem férfiként tekint rád, hanem mondjuk pöttyös labda ként. Egyszerűen azt jelenti, hogy nem akar párkapcsolatot veled. Ilyen piszkosul egyszerű.

Viszont neked nem kötelező barátkozni vele, ha egyébként csak megfarkalni akartad. Nyugodtan mondhatod, hogy akkor köszönöm, örülök, hogy ismertük egymást.

2017. máj. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

"amivel lehet a lányokat hibáztatni"

Kezeltesd magad, ember! Hol hibáztattam én a lányt? Kérlek, idézz!


"mert nem jönnek össze minden jött-menttel"

Szerintem akit jó barátjának tart valaki, az nem egy jöttment a szemében.


"ha egyébként csak megfarkalni akartad"

És mi van, ha nem csak megfarkalni akartam, hanem megölelni, hozzábújni, közös jövőt tervezni vele (mert eléggé hasonló a személyiségünk, hasonlóak a terveink) satöbbi? Persze ha később is azt fogja mondani, hogy nem tud többet elképzelni, elfogadom majd, csak szeretném még egyszer megpróbálni.


Én csak segítséget kértem, egyáltalán nem hibáztattam a lányt, erre te jössz az undorító szalmabáboddal (hogy én hibáztatom őt). Vagy írj tanácsot, vagy húzz el innen!

2017. máj. 25. 12:29
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Nőként is írhatok? Hátha segít a problémán.

Az egyik haverra sokáig nem tudtam, illetve nem is akartam másképp gondolni. Szépen, fokozatosan alakultak a dolgok.

A legjobb barátnőm bátyja, ezért volt "tabu" számomra, és sokáig a korkülönbség is zavart. (14 voltam, mikor megismertem, ő akkor volt 22.)

Először észrevettem, hogy ő már nem a húga barátnőjét látja bennem. Nagyon sokat beszélgettünk egymással, nagyon egy hullámhosszon voltunk. Egy idő után észrevettem, hogy az ő társasága jobban érdekel, mint a barátnőmé.

Aztán elkezdett finoman, óvatosan nyomulni. Egy-két sikamlósabb poén, egy kis flört.

Egyszer mondtam, hogy megyek fel Pestre vásárolni, ő pedig rávágta, hogy egyedül ne menjek, elkísér szívesen. Út közben végig gavallérként viselkedett: ajtó nyitás, előreengedés, meghívott egy üdítőre, "testőrködött" a metrón. Vagyis valóban férfiasan viselkedett mellettem, és teljesen nőként bánt velem.

Aztán vásárlás után elmentünk tekeregni. Sétáltunk a várban, szép idő is volt, és valahogy kezdett olyan romantikus hangulata lenni a dolognak, mint egy igazi randinak. :) Aztán már meg se lepődtem, mikor egyszer csak belenézett a szemembe, és megcsókolt. De úgy igazán, ahogy egy férfinak azt kell. Onnantól már nem tudtam rá csak haverként gondolni.

2017. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Mikor ilyeneket olvasok, mint a kérdés, vagy az 1-es válaszoló esküszöm sírni van kedvem. És akkor csodálkoznak az emberek, hogy mennyi szar párkapcsolat van.

Mondjuk én sose értettem, hogy hogy lehet összejönni egy vadidegennel. Én minden páromat (három volt a férjemmel együtt), már évek óta ismertem, mikor összejöttünk. Barátok voltunk, ismertük egymást. Barátságban is váltunk el a két exemmel.

Mások meg fél év ismertség után gyereket szülnek vadidegeneknek, közben majd megfojtják egymást, mert a dugáson kívül semmi közös nincs bennük...

1-es válaszoló is, ha összejönne bármelyik lánnyal akikről írt, biztos csupa boldogság és sírig tartó szerelem lenne.

2017. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

6: Persze írhatsz nőként is, köszönöm a válaszod. :)

Felőlem válaszolhat nő is, férfi is, ha segítő szándékkal teszi, a kekeckedő trollokat, mint a 4-es (akiknek eszükben sincs a kérdésre hasznos választ adni) viszont nagyon utálom.

2017. máj. 25. 12:34
 9/21 A kérdező kommentje:

7: Mi is a baj a kérdéssel?

Én is úgy gondolom, hogy barátságból alakul ki a legjobb párkapcsolat. De úgy, hogy egy ideig mindketten csak barátnak tartják a másikat, aztán kb. egyszerre szeretnek egymásba. Nekem az a kérdésem, hogy mi a teendő olyankor, mikor már jó barátok, a férfi bele is szeretett a nőbe, a nő viszont még mindig csak barátként tekint a férfira.

2017. máj. 25. 12:36
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
#9 pl el lehet fogadni. ;)
2017. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!