Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam el egy lánynek...

Hogy mondjam el egy lánynek hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársamról van szó. Barátok vagyunk, tehát sokat dumálunk meg minden. Hogy mondjam el neki, hogy többet érzek iránta egy barátnál? Csak mert nem tudom, hogy ő is úgy érez-e mint én.
2017. dec. 2. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ugy ahogy itt tetted ... figyu, mondanom kell valamit.Nem tudom mi van, de ugy erzem mostanaban tobbet jelentesz nekem mint egy barat.
2017. dec. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt egy gyerekkori baratom, egyutt nottunk fel. Kamaszok lettunk, ki-ki elte a sajat eletet de mindig lattuk egymast, hiszen egymassal szemben laktunk. Egyszer csak tortent valami a fejemben, mert elkezdtem eszrevenni, hogy valojaban milyen csinos kis csajja cseperedett a lany. Mondtam neki, hogy valami van velem es szeretnem ha megprobalnank nem ugy mint akkoriban a "gyerekszerelemben". Azt mondta, hogy mar tok regen azt varja, hogy kezdemenyezzek.

Igaz, elkezdtunk jarni es minden tok jo volt mint regen ... de amikor eljott az a pont, hogy szexeltunk volna, csak elvicceltuk a dolgot, nem sikerult atlendulni a baratsagon. Baratok maradtunk :)

2017. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyu Rozi, mondani szeretnék valamit! Szeretlek! vagy

Figyu Böbe, asszem szerelmes vagyok beléd!


Kb így szokták ezt elmondani.

2017. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2017. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=0ippr93AvSo

Szerintem előtte udvarolj neki, így megláthatod, milyen a reakciója . :)

2017. dec. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2017. dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!