Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti nem féltek attól hogy ha...

Fruzsi04 kérdése:

Ti nem féltek attól hogy ha van egy internetes barátotok, másnak adja ki magát?

Figyelt kérdés
Most gondolkoztam hogy keresek internetes barátokat és felmerült bennem a kerdés hogy mi van ha valaki masnak adja ki magát?

2017. dec. 2. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyenem többször, de nem félek. Nem adok meg személyes adatokat, de beszélgetni szoktam.
2017. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fordult velem elő még soha, viszont fiatal koromban gyakran idősebbnek hazudtam magam, mert féltem, hogy nem vesznek komolyan.
2017. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Szia Fruzsi. :D

Nincs mitől félni, hisz neked semmi bajod nem lesz attól ha valaki kamuzik. Kivéve akkor, ha nagyon érzékeny vagy és túldramatizálsz mindent, mert akkor becsapva és csalódottan fogod magad érezni.

2017. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat :) :D
2017. dec. 2. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt nagyon sokszor belefut az ember ilyenbe: fiú vagyok, de lányként jelentkezem be, 28 éves vagyok, majd idővel kiderül, hogy ez sem igaz, szóval résen kell lenni. Vissza kell kérdezni, ellenőrzőkérdéseket kell feltenni, talán úgy ki lehet szűrni.
2017. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam már több ilyennel is. Azt mondta lány, aztán kiderült, hogy fiú. Mondjuk nem törődtem vele igazán és az sem érdekelt, hogy most lány vagy fiú. Az ilyeneket azért pár hét, hónap alatt ki lehet szűrni. Ha van egy közös hobbitok, akkor tényleg lényeges az, hogy most egy 12 éves fiúval beszélsz vagy egy 50 éves nővel? Nem. Még ha küld is magáról egy képet, akkor sem biztos, hogy ő van rajta. De internetes barátságok kezdeténél nem szabad személyes dolgokról beszélni. Ez alap dolog. Sokan füllentenek. Én sem úgy kezdeményezek egy beszélgetést, hogy helló én egy lány vagyok xy városból.
2017. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban kezdtem el beszélgetni egy nálam sokkal idősebb férfival. Kicsit para...
2017. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!