Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátnőmmel teljesen...

Az egyik barátnőmmel teljesen ellenkezőek vagyunk, és félek hogyha kiderül nem leszünk olyan jó barátnők. Mit kéne csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval..van egy barátnőm aki otthon ülős, tanulós, visszafogott és vallásos is. Viszont hihetetlenül közvetlen és aranyos. Másfél év alatt a suliban nagyon jóban lettünk. Nem ő az osztályban a legjobb barátnőm de majdnem. Na és vagyok én, aki rendszeresen jár bulizni..szeretek inni, buliban cigizni és ha úgy van akkor pasizni...szóval csináltam már pár olyan dolgot bulikban amit ez a barátnőm teljesen elitél..egyszerűen csak kiélem magam..a barátnőm ezeket nem tudja, csak hogy néha járok bulikba..és ennyi..nem szoktunk erről annyira beszélni.. Nem tudom hogy hogy fogadná ha megtudná, és hogy utána barátnők maradnánk e..

2017. dec. 2. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg a barátnőd,akkor elfogad olyannak amiéyen vagy
2017. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátság nem attól lesz jó, ha egymás klónjai vagytok.
2017. dec. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2017. dec. 3. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!