Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vége lett a barátságomnak a...

Vége lett a barátságomnak a legjob barátnőmmel. Szerintetek is én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Még középiskolában lettünk barátnők. Nagyon erős kapcsolat volt a miénk,úgy éreztem ő a másik felem. Persze nekem is voltak hibáim, mint pl. Sokkal szebb vagyok mint ő.(nem,nem beképzeltség),tudom hogy ez őt mindig is zavarta,hogy őt egyáltalán nem is nézik meg,mert csúnya az arca,nincs melle. Én meg pont az ellentéte szőke,jó alakú,stb.

Ezen nem tudtam változtatni,de probáltam nem érzékeltetni. Nincs nagyon önbizalmam és volr hogy ő öntött belém lelket.

Pár évvel ez előtt szeretett egy fiút,akivel később én jöttem össze.(akkor ő már azt mondta,támogat minket,mert nagyon összeillünk) utólag ez lehet rossz döntés volt..

A másik ami kiütközött az az anyagi helyzet. Nekik nem volt olyan dolgokra pénzük,mint amik nekem voltak/vannak.

Szerinte csak azért voltam vele,mert szükségem volt arra hogy valaki meghallgasson.

Most komolyan,nem ez a barát (egyik) dolga??

Nem értem.

Szépen lassan eltávolodtunk egymástól,volt olyan hogy meglátott a buszon és még nem is köszönt... 4 éves "komoly" barátságról van szó. Azt mondta ő már régota hallogatta ezt,csak elvileg szeretett és nem akarta mondani...

Ti mit gondoltok erről?

Lehet kicsit értelmetlen voltam,és sok dolgot kihagytam,de nem lehet egy barátságot pár mondatban leírni. Nagyon fáj,mert nem értem hogy az ember hogy ismerhet félre ennyire valakit...


2017. okt. 20. 16:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést,elírtam. Legjobb*
2017. okt. 20. 16:36
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Olvasd át úja, amit leírtál.

Az első részben leírod, mennyivel jobb vagy nála.

A másodikban elmondod, hogy tőle szívod az energiát, hogy elszedtél előle egy srácot.

A harmadikban arról beszélsz, hogy ő nem köszönt rád - te sem rá!! -, hogy nem végzi jól a dolgát, mint barát, hogy félreismerted és milyen rossz ember.

Sehol egy szóval sem említed, hogy te bármit is belepakoltál volna ebbe a kapcsolatba és valószínűleg így is volt. Most sem a kapcsolatot próbálod menteni, hanem őt hibáztatod, amiért nem tartotta fenn.

Te vagy a hibás és iszonyatos barátnő vagy, nézz mélyen magadba, mert sosem lesz olyan ember, aki hosszú távon el tud majd viselni.

2017. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Adom az elsőt
2017. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem mondja, de ha szerelmes volt a fiúba akkor szted hogy esett az Neki, hogy Veled jött össze? Szted hogyan hatott ez az önbizalmára?


Jó, hogy elhagy...

2017. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még egy vadidegenre is rossz szájízzel mondom, hogy csúnya, ronda az arca, nemhogy még a legjobb barátnőmre.

"Én meg pont az ellentéte szőke,jó alakú,stb"... Ember, remélem ezek után nem csodálkozol, hogy ott hagyott, remélhetőleg talál majd kevésbé beképzelt barátot.

2017. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#2-es

#4-es

Ők mindent leírtak.

2017. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Milyen alapértékek mentén kezdődött el barátságotok, illetve mi tartja azt össze?

2017. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem neked szimplán kelett magad mellé egy kevésbé előnyös külsejű lány, aki mellett szebbnek tűnsz. Tipikus fogása az önbizalomhiányos csajoknak. Csúnyácska lány mellett egy átlagos is jócsajnak tűnik. Ráadásul még enerigát is tőle szívtál. Őszintén csodálom a lányt, hogy volt ereje lekoptatni téged, de jól tette. Persze nem ismerünk minden részletet, de a leírásod alapján egyértelmű, hogy te vagy a nagyobb hibás. A másik lány is vétkes, hagyta hogy rátelepedj. És részedről itt szó sem volt igazi szeretetről, mint írtam neked csak egy kellék volt ő.

Aki szeretsz, azt idővel szépnek látod, és nem nyilatkozol róla így. Kicsit szállj magadba, ezt a fajta viselkedést a legtöbb ember nem tolerálja.

2017. nov. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!