Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha lenne egy legjobb barátotok...

Ha lenne egy legjobb barátotok akinek elege van a családjából akkor hagynátok vagy befogadnátok?

Figyelt kérdés

Úgy értem az "elege van a családjából" hogy mindent eltiltanak tőle, nem engednek meg sokmindent és elege lett a veszekedésekből.

Tu

Ti mit tennétek?



2017. dec. 4. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hány éves.

Egy 18 év alattit, - csak az általad felsoroltak miatt - nem fogadnék be.

2017. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves, menyi időre kell befogadni? Ha még gyerek, nem költözhet el úgy. Ha felnőtt, akkor meg max addig, amíg munkát és albérletet talál.
2017. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a legjobb barátom és tudom, hogy rossz neki, akkor befogadnám. De én mondjuk felnőtt vagyok. Az, hogy anyuci nem engedi meg, hogy számítógépezzen, nem hatna meg. Komoly indok kellene erre és csakis a legjobb barátomnak lenne ilyen lehetősége, bármelyik másik barátot nem fogadnám be, mert nem bízok meg bennük annyira.
2017. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha verik otthon vagy NAGYON DURVA lelkiterrorban tartják, akkor igen. Ha csak tinihiszti, hogy "anyu nem enged el buliba és veszekszik veleeeeeeeeeeeeeeeem", akkor nem. Nem kishercegnő, hogy ezt ne bírja ki 18 éves koráig.
2017. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha már nagykorú, és én is a saját lakásomban élek(tehát nem a szüleim nyakára vinném)akkor egy-két hétre befogadnám.

Ha ezen feltételekből akár egy nem stimmelne, akkor pedig nem, de elkísérném a gyámhatósághoz.

2017. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagykorú, átmenetileg befogadnám, amíg nem talál más megoldást.
2017. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!