Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Utálom a sulim...

Mit tegyek? Utálom a sulim kétszinü pletykás az egész osztály

Figyelt kérdés
Már elegem van a suliból 8.osztályos vagyok 14L egyszerüen elegem van ebből a kócerájból 😡😠 A sok r@banc lányból télen -5 C°ban is úgy járkálnak mint tavasszal meg a csalásukból hisztiségükből kétszinüségükből a pletykás csajokból mikor van egy személy elmondja valakinek az elmondja valakinek az elmondja valakinek és így tovább.A primitív, bunkó ,perverz fiukból .Az osztályfőnökből aki random beír jegyeket a naplóba. Vannak más barátaim de nem ugyan abba suliba járunk Hogy bírjam ki még ezt a 7 hónapot ? Mit tegyek ?

2017. dec. 5. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen 7 hónap?


Május 15-ig, vagy meddig jártok. :D

2017. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Júni 15
2017. dec. 5. 22:42
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Ja semmi, valamiért azt hittem most érettségizel. :D
2017. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Semmi baj xd
2017. dec. 5. 22:44
 5/15 anonim ***** válasza:

Egyébként mit tenni nem tudsz ellene. Ki kell bírnod. :D


Most mondhatnám a magántanulósdit, de egyrészt értelmetlen már 7 hónapra, másrészt az igazgató se engedné meg ha eddig nem volt gond, szóval ja...

2017. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 köszi a választ csak már k@vára idegesítenek
2017. dec. 5. 23:17
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ne foglalkozzál velük. Amúgy meg, nem akarlak elkeseríteni, de kerülhetsz még hasonló helyzetbe, a suli utáni életben is.
2017. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 tudom az ,hogy osztálytársak nem zavarnak csak az ahogy viselkednek
2017. dec. 6. 17:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Ignoráld őket. Én is ezt tettem és nem értették, hogy miért. Hát azért, mert egymás között, jajj de szupi, aranyos, csinos, remek, meg imádlak szivem, aztán amikor az adott személy elment, akkor meg jött a büdös k.rv., ostoba liba, utálom még a nézését is. Én meg ebből kösz de nem kérek. 7 hónap az már nem sok, kitartás!
2017. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 köszi 💪
2017. dec. 6. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!