Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg kéne változnom?

Meg kéne változnom?

Figyelt kérdés

Vannak suliban barátnőim, telefonon is üzengetünk sokszor, de szinte soha nem találkozunk vagy ilyesmi. Néha ezért ki szoktak cikizni. Bár én általában szívesebben vagyok otthon tesóimmal, családommal. Ez normális? Mit csináljak?


13/L



2017. dec. 10. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is szívesebben vagyok a tesóimmal (idősebbek nálam). Amikor kisebbek voltunk, utcabeli gyerekekkel együtt játszottunk, majd buliztunk, szerintem emiatt lehet az, hogy velük jobban elmélyült a kapcsolatom, mint az osztálytásaimmal. Nekem barátnőim sincsenek nagyon, én sem találkozom sokszor velük sulin kívül. Ha jónak érzed azt, ha változtatsz, csak akkor tedd meg. Ha kellemetlenebbül éreznéd magad, ne változz meg.

16/L

2017. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!