Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hanyagolnak, vagy csak én...

Hanyagolnak, vagy csak én vagy féltékeny?

Figyelt kérdés

A lényeg,hogy a legjobb barátom(19éves) tizen éve,most összejött egy sráccal,aki csak 3 évvel fiatalabb nála(16éves),és az ő haverjaival van kb állandóan,dolgozik,énis,de én mindig mondom,hogy fussunk össze,meg teszek is érte,de ő mindig lemondja,a barátja miatt.. kb 2 hetente 1x a BUSZON VÉLETLEN találkozunk kb negyed órára. Jó facebookon azért szoktunk dumálni.A szilveszter rituálé és hagyomány,hogy egy helyen vagyok,ha cigánygyerek esik az égből akkor is.De idén már közölte,hogy ő a barátjával kettesben lesz szilveszterkor,azthittem a pofám leszakad.Mindig csak a pasija,meg az ő haverjai..Nekem már sok,amikor megmondtam neki,hogy a sraccal a .... kivan,aztmondta neki kell szeretni,ezzel nincs is baj,de több,mint 13 évet csak úgy kidobna az ablakon,egy kis görcs miatt,akit ismer mondjuk 3-4 hónapja?Egyszer eztmár eljátszottuk,akkor kifakadtam kb hetente,most szándékosan nem,mert akkor rájött,hogy igazam volt és bocsánatot kért,pedig akkor nemis tojt ennyire a fejemre,és úgy érzem hanyagol engem,valamilyen szinten féltékeny is vagyok,de valahol meg úgy érzem én megteszek mindent,de mindennél jobban tojik a fejemre,mit kezdjek ezzel?Legjobb barátom nem akarom elveszíteni,még most kellene csinálnom valamit,mert 13 év az 13év,de mit csináljak?

18/F(és nem vagyok szerelmes belé)



2017. dec. 10. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen. Ahogy nő fel az ember változik. Soha nem lesz már semmi ugyanolyan. El kell fogadni.
2017. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!