Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire utált meg?

Mennyire utált meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány, hívjuk Zsuzsának.. jóban vagyok/voltam vele mindent megosztottunk egymással.. megosztotta velem azt hogy szakítani akar a pasijával..

Másnap én ráírtam az egyik barátjára ennek a lánynak.. elkezdtünk beszélgetni és valahogy szóba jött a téma hogy szakítani akar zsuzsa a pasijával.. mint utag kiderült ő még nem tudta ezt.. én meg azt hogy ő nem tudta ezért elmondtam.. de konkrétumokat hogy miért akar szakítani azt nem mondtam.. most Zsuzsa ennek hatására mennyire utálhatott meg? Mert félek hogy már nem fog úgy bízni brnnem..



2017. dec. 11. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bíznék többet benned. Mások magánügyeit nem szokás kitárgyalni egy harmadik féllel, függetlenül attól, hogy tudja-e az illető hogy mi a helyzet "Zsuzsával" vagy sem. Ne haragudj, de én nem tudnám megbocsátani. Bár lehet én vagyok régimódi és komolyan veszem a barátságot.
2017. dec. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az első válaszolóval.
2017. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem így kavarta a szart "akaratlanul" egy "barátnőm". Nem személyeskedni akarok, csak szerintem meg lehet ítélni, mi az amit nem illik megosztani jó ideig.
2017. dec. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még nem szakítottak,talán nem kellett volna ezt a hírt tovább adni.Az is lehet meggondolja magát és nem szakítana,ha viszont ez az illető időközben eljuttatja a hírt a pasijához vagy visszamondja a lánynak mit hallott az elég nagy bonyodalmat tud okozni.

Biztosan nem szándékosan tetted,de legközelebb jobban ügyelj rá kinek mit mondasz.

2017. dec. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!