Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elveszítettem a legjobb...

Elveszítettem a legjobb barátnőm egy másik "barátnőm" miatt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy jóba lettem egy lánnyal.. Már az elején gyanús volt,hogy kérdezgette hogy segítek-e neki hogy menő legyen,de még nem nrztem volna ezt ki belőle ezért elintéztem hogy a baráti társaságunkban benne lehessen.. Most meg az összes barátnőmnek nyalizik,(de tényleg rohadtul) és most hívott fel a legjobb barátnőm hogy miért k*rváztam le.. És erre meg felhozza azt amikor egy fél éve poénkodtam vele.. Nem hisz nekem és annyira szomorú vagyok hogy alih tudom abbahagyni a sírást.. kinyomott az a lány a saját baráti társaságomból és elvesztettem a legjobb barátnőm.. Mit tehetek?

2017. dec. 12. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Akik semmibe vesznek,azok meg se érdemlik a társaságodat. Téged meg se kérdeztek, meg se hallgattak, neki meg szó nélkül, akadékoskodás nélkül, mindenféle ellenvetés nélkül elhittek mindent. Jobb neked nélkülük. Ilyenekkel ne akarj barátkozni. Gyorsan ítélkeznek, te nem is érdekled őket, nem törődnek veled, akkor te miért törődnél velük, miért fecsérelnél rájuk időt, energiát? Ha egyszer már csalódást okoztak, semmi keresni valójuk az életedben, ne bánkódj utánuk. Nyugi, nincs semmi probléma, semmi baj, majd találsz másokat, akik értékelnek. Amúgy ők meg többet vesztettek mint te.
2017. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen😷
2017. dec. 12. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!