Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy 14 éves lány és egy 18...

Egy 14 éves lány és egy 18 éves srác között lehet több mint barátság?

Figyelt kérdés
Ismerjük már egy mást rég óta de elkezdtem szerelmet érezni iránta

2017. dec. 12. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínűtlen, de lehet
2017. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Normál esetben, egy valamire való 18 éves fiú max a húgának néz egy 14 éves lányt, hiszen ebben a korban 4 év még ég és föld (még akkor is, ha jól kijönnek és a lány "érett a korához képest")

De persze nyilván bármi megeshet.

2017. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben a korban én is kerültem hasonló élethelyzetbe. Én voltam a 18, és a lány nagyon nyomult. Persze az apja elővett, hogy ha megtudja, hogy bármi történik, akkor lesz haddelhadd. Persze így is a család "része" voltam, mert a csaj bátyja a legjobb haverom volt akkoriban. Hát hogy volt-e valami, vagy nem, azt most nem árulom el, de az biztos, hogy nagyon nem szerencsés egy ilyen kapcsolatba belemenni. Ezt a tanulságot legalább le lehetett vonni :D
2017. dec. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az egyik legjobb barátnőm akkor azt mondta “kizárt, esélytelen”, láss csodát pár hétre rá 5 éves kapcsolat lettünk, ami most ért véget.
2017. dec. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlatok megpróbáljam vele vagy sem?
2017. dec. 14. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!