Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék, hogy a barátom...

Mit tehetnék, hogy a barátom teljesen kinyíljon nekem?

Figyelt kérdés
Én mindent megosztok vele, minden titkomat, teljesen őszinte és közvetlen vagyok, de azt érzem, hogy ő ezt nem viszonozza, vannak dolgok, amiket visszatart tőlem. Nem feltétlenül úgy értve, hogy megkérdezem, és nem ad egyenes választ, hanem magától nem mond el dolgokat. Pedig szerintem minden okot megadtam arra, hogy megbízhasson bennem. Én az életemet is a kezébe adnám. De akkor ő miért nem enged közel? Azt mondja, barátok vagyunk, de mégis úgy érzem, én kívül esek a baráti körén...

2017. dec. 8. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Miert nem ot kerdezed meg errol?
2017. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindenkivel locsog-fecseg, csak veled visszafogott?

Mert ez így gáz.

Viszont ha alapban egy zárkózottabb ember, akkor kár erőltetni.

Az én férjemnek kellett hozzá vagy 15 év, hogy megossza velem - és csak velem! - a legbensőbb gondolatait.

2017. dec. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenki képes teljesen megnyílni még a párjának sem. Vannak nyitottabb meg zárkózottabb emberek. Ha továbbra is őszinte vagy vele, tudtok mindenről beszélgetni, és érzi rajtad, hogy megbízhat benned, akkor a tőle telhető legjobban meg fog nyílni szerintem.
2017. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valaki képtelen erre. Rossz tapasztalat, neveltetés, meg csillagjegy alap jellem is sőt az időjárás is befolyásolja.
2017. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Félek, hogy végül kiderülne amit sejtek, hogy nem akar a barátom lenni, és csak teher vagyok számára...

Nem zárkózott, nem erre céloztam ezzel.

2017. dec. 8. 15:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu. Te lehet a lelkedet is eladnád érte, és mindent elmondasz neki, de az semennyire nem befolyásolja azt hogy ő elmond e neked dolgokat vagy nem. Nem feltétlen az van hogy nem akar veled barátkozni de van akinek több idő kell, olyan is van aki más előtt nem is nyílik meg teljesen. Ne erőltesd, ha elmond dolgokat el, ha nem nem.
2017. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Megszokás. A családom sem állt hozzám sosem közel, barátaim sosem voltak így most sem tudok senkivel megosztani akármit mert megszoktak hogy mindent megoldok egyedül. Ezen max csak az idő segíthet
2017. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hasonló szituban vagyok, de az lehet, amit az előző írt. Így szocializálódott, nem szeret magáról beszélni.
2017. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se őt hibáztasd ezért. Ha NEKED nem nyílik meg, akkor nem benne, hanem benned van a hiba. Az, hogy te baráti érzelmeket táplálsz, még nem kötelezi őt arra, hogy ő is hasonlóképpen érezzen. Ráadásul a barátság is olyan, mint a szerelem. Vannak fokozatai. Mélységei. (Meg olyan, mint a fing; Ha nagyon erőlteted, lehet, hogy szar lesz...)
2017. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 CFB ***** válasza:

Vannak olyan emberek, akiknek rossz volt a múltjuk, nem bíznak meg szinte senkiben. Ha kérdezel, és válaszol rá, örülj neki. A lány, akibe szerelmes vagyok, nagyon nem szeret a múltjáról beszélni. De annyira, hogyha rossz témára kérdezel rá, egyszerűen magába süllyed, és picit bonyi úgy kirángatni onnan, ha nem vagy mellette (pl internetes chat-elés volt ilyenek miatt). Szeptemberben ismertem meg, november végétől ritkán, de néha magától elkezd mesélni valamit a múltjáról. Aminek nagyon örülök. Egyébként én is mindent megosztok vele. Nincs olyan, amiről ne tudna. Már csak az a bökkenő, hogy a lány amerikai, és ha motyogva mesél valamit, amikor nem vagyok friss és üde, ráadásul még szembe sincs velem, nem értek mindent.

De a lényeg az, hogy 3 hónapnyi "szenvedésem" után kezdett el megnyílni. De ha nem érzi kimondottan így, hogy ki kell beszélnie valamit magából, nem fogja megtenni.

Ilyen trauma vagy személyiség miatt lehet. Nála mind2 közrejátszik.

2017. dec. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!