Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ne röhögjetek ki! Orvosi eset...

Ne röhögjetek ki! Orvosi eset vagyok?

Figyelt kérdés

Alapvetően jó barátnak tartom magam. Sok mindent megteszek a barátaimért, jó ötleteim szoktak lenni, hogy feldobjuk a barátságunkat.

De mégis majdnem napi szinten azon gondolkozok, hogy tuti csak kihasználnak, és hülyét akarnak belőlem csinálni.

Pedig igazából erre még sose adtak okot, hogy gyanakodjak rájuk. Akkor miért nem tudok bennük megbízni 100%-osan?

Olyanokat szoktam kombinálni, hogy tuti csak látszatból veszett össze az egyikük egy másik osztálytárssal, mert kíváncsi a reakciómra, hogy bírom-e az adott személyt, vagy se, és hogy ezt valahogy be is tudja bizonyítani.

Amikor telón beszélünk, akkor is egy csomószor jut eszembe, hogy mi van ha elküldi a screenshotot egy másik embernek.

Jajj. :D



2017. dec. 13. 20:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Jó, akkor most megint ott vagyok, hogy kaptam 2-3 féle választ, és gőzöm sincs, hogy melyiknek higgyek.

Vegyük úgy inkább, hogy ki sem írtam a kérdést. :D

2017. dec. 16. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!