Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan viselitek, mikor a...

Hogyan viselitek, mikor a haverotok állandóan a barátnőjéről beszél?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátomnak lett barátnője. Vagyis igazából ez csak egy távkapcsolat, ami elég nevetségessé teszi az egészet, de nem is ez a lényeg.


Amióta írogat a lánnyal, bő egy hónapja, szinte állandóan róla beszél és tudja, hogy amúgy én tipikusan az a fajta vagyok, aki alapból nem valami jól orientálódik az emberi kapcsolatok terén, így ezek a monológok számomra borzasztóan unalmasak már, de ettől függetlenül ő mondja és mondja.

Miről beszélgettek tegnap este, mi a közös bennük, mi a jó a csajban, milyen jól néz ki... stb.

Nyilván, örülök neki, hogy lett valakije, még akkor is, ha lényegében ez csak egy Facebook-kapcsolat, de mi a rákot kezdjek ezekkel az információkkal?


Mármint azt se tudom, hogy mit kéne mondanom arra, mikor meséli, hogy az a jó, hogy kiegészítik egymást? Általában mondom, hogy "na az tök jó" és ennyi.


17/F


2017. dec. 17. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

A netes kapcsolat NEM kapcsolat, akárhogy is bizonygatják. Az egy kapaszkodó, ami kva hamar elszakad, kifullad.

Vannak ilyenek akik nem veszik észre magukat. Nekem az egyik haverom kezdte el mutogatni, mennyi és milyen kedves emaileket kap a nőjétől, akivel szintén távkapcsolatban voltak. Miközben azért találkoztunk, mert totál magam alatt voltam, friss szakítás... nem keresett az ex, hogy átbeszéljük..

Viszont nekem kb minden egyes email minden 2. mondatát el kellett olvasnom, hogy nekik mennyire jó, mennyire szeretik egymást, stb.

Ezek ilyen vakegér emberek, szólj rá nyugodtan, hogy váltson témát mert unalmas. Olyan mint amikor egy csaj szül, és más téma nem lesz csak a gyerek. Fárasztó..

35N

2017. dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!