Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sírtatok már egy barátság miatt?

Sírtatok már egy barátság miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok... Van egy lány barátom akivel legjobb barátok vagyunk,IGAZ barátok. Néha olyan hülyeségeket csinál amivel magának csinál fájdalmat lelkileg. Csak ő nem fogja fel. Ha hát én meg megtudtam mit is tervezett, eskü elkezdtem sírni. Próbáltam visszatartani nem nagyon sikerült,pedig férfiból vagyok. Annyira fáj nekem ha ilyeneket csinál. Mindennél fontosabb nekem. Meg sokszor veszekedtünk egyéb ügyek miatt de én sokszor nem bírom sírás nélkül,mert féltem hogy elveszittem. Veletek szokott lenni ilyen? Nemtől függetlenül.

18/F



2017. dec. 17. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen!!

A Legjobb és igaz barátság az egyik legerősebb kötelék.. kár, hogy ritka és többségük nem tart örökké... :(

2017. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen...nekem egy barátnőm elvesztése (nem halál) kb. olyan volt mint egy szakítás, annyit sírtam.

21l

2017. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D igen szerintem is nagyon ritka. És pont ezért is féltem nagyon:(
2017. dec. 18. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!