Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kik az IGAZI barátok?

Kik az IGAZI barátok?

Figyelt kérdés
És ide nem azt értem, hogy mindig ott állnak mellettef, meg ilyenek, hanem szűkebb értelemben. Mert én 2 fajta barátságot érzek magamban. Az egyik a sulis osztálytársaim, akikkel hétköznap suliban elhülyéskedünk, beszélgetünk stb. És vannak a lakóhelyemen belüli barátok, akikkel mondhatni tartom a kapcsolatot, focizunk, motorozunk, tehát több mindent csinálunk. De úgy érzem, hogy néha ők se állnak mellettem, tehát 1-2 hétig nem találkozunk a suli, munka miatt, és így egyedül érzem magam.
2017. dec. 18. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Számomra nem azt jelenti a barát, hogy folyamatosan együtt vagyunk. Van olyan akivel több hónapig nem találkozunk (nem egy helyen lakunk), aztán mégis barátok vagyunk.
2017. dec. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az, aki feltétel nélkül szeret, de a saját érdekedben kritizál is
2017. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! #1-nek. Pár barátom is másgol lakik sajnos. :( #2-nak. Hogy érted azt, hogy érdekében kritizál?
2017. dec. 18. 18:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Haat, szerintem az igaz barat az megmondja barmirol a velemenyet, teljesen oszinten.

Peldaul ha megkerdezem, hogy jol all-e a ruha, akkro megmondja hogy mi tetszik es mi nem tetszik benne neki, nem kontorfalazik, kimondja ha sz*r.

Ha keresem akkor nem raz le semmilyen habi indokkal.

Nalam nagyon fontos egy jo baratsagban az oszinteseg

2017. dec. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem #2 vagyok, de azt érti rajta, hogy figyelmeztet a hibáidra, rossz tulajdonságaidra is (a te saját érdekedben, hogy változtass rajtuk).
2017. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van egy barátom, kb 3 embert tudnék barátnak titulálni..

Az egyik összejött egy olyan csajjal, aki eszméletlen rossz hatásokkal volt rá. Ezt közöltem vele, hogy nem éri meg/nem érdemli meg a csaj. Ezen persze össze is vesztünk, elküldött a búsba, végül -sajnos- nekem lett igazam, sikerült megbeszélnünk a dolgot.. számomra ez a barátság.

2017. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valóban nem az 5. vagyok, de igen. Így értem
2017. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. dec. 18. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:
2017. dec. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!