Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan rázzam le egy életre?

Hogyan rázzam le egy életre?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel nagyon régen ismerjük egymást. Bár ö nem nevezhető barátnőnek. Ki akar engem sajátítani. Ha pl beszélgetek egy sráccal akkor rögtön meg utálja. Vagy,egyszer beszélgettem egy másik sráccal meglátta elkezdett mutogatni hogy jöjjek oda hozzá,nem mentem így hát odajön és elkezd beszélgetni a sráccal full más témáról mitha én ottse lennék. Vagy a másik eset amikor két fiú nem érti a leckét így odajönnek hozzám megkértnek hogy segítsek,ki se mondok egy szót de a "barátnöm"elküldi a ... Ba. Vagy mostanában szoktam beszélgetni egy sráccal ő lesz x ,tehát a "barátnőm" (legyen y) észre veszi hogy mostanában sokat dumálunk x el erre y ilyen iszonyat hangosan elkezdi ordibálni hogy én szerelmes vagyok x be.+folyamat rajtam lóg,a pofámba köpköd és egy tapló. A többit most nem írom le mert a vérnyomásom már a p1csában van. Hogyan tűntessem el az életemből? (Ugy nem jo hogy a szemébe mondom a véleményem meg h nem vagyunk barátok:"D)

Helyes írási hibákért bocsi:)

Válaszokat köszönöm!



2017. dec. 19. 21:56
 1/5 anonim válasza:

Pedig az lenne az egyszerű megoldás, hogy megmondod neki. Sajnos nagyon nehéz az ilyen emberektől megszabadulni, legtöbbször észre sem veszik magunkat, és elcsodálkoznak, ha nem borulunk a nyakukba :/

Lehet lassabb módszerrel lerázni (lassan kezdessz távolodni tőle, kerülöd, lassan elhidegültök), vagy megmondhatod neki egy az egybe, vagy kitalálhatsz valami okot amin összeveszel vele... Tudom, hogy nagyon gonosz, de nekem az utóbbi jött be. Ezer féle képpen próbáltam szabadulni egy ''barátnőmtől'' de annyira tenyérbemászó volt, állandóan jött vissza, és teljesen belemászott az életembe, a barátommal alig volt időnk kettesben mert szinte hozzánk költözött. Végül már nem bírtam tovább és előadtam egy nagyjelenetet, hogy 'tudom, hogy rámásztál a barátomra, és felajánlottad magad neki, soha többé ne lássalak'... Játszottam a sértődöttet meg a halál dühös féltékenyt, és a végén megsértődött, hogy nem hiszek neki stb...

De ehhez kellett az is, hogy rengeteg barátja volt, engem csak látványosan kihasznált, így nem maradt magára. Mondható kemény módszernek, de az ilyen típusú embereknél ez hat.

2017. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is gondolkodtam rajta hogy vmin össze veszek vele de ha össze is veszünk másnap úgy tesz mintha misem történt volna vagy ha nem is ő a hibás akkor is odajön bocsánatot kérni. Mondjuk mondhatom hogy nem bocsájzo meg. Köszi a tanácsot! Másokat is meghallgatnék:)
2017. dec. 19. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Verd meg, de nagyon. Persze nem suliban :D na jó, vicc volt, ezt csak akkor használd ha semmi nem hat. Amikor odamegy hozzátok, látványosan nézd levegőnek. Nem kell neki semmire se válaszolni. Aztán mikor leesett neki, hogy ignorálva van, megkérdezni tőle, hogy "te miért nem húzol már el a csába?"

Ha látod, hogy jön felétek, gyorsan tiplizni. Ha beér, akkor életbe lép a fenti módszer

2017. dec. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtisztább mégis az, ha közlöd vele, hogy eleged van belőle. Ha meg nem nyugszik, a legjobb átnézni rajta, nem reagálni, előbb -utóbb csak felfogja, hogy "ennyi volt".
2017. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!💖💖💖
2017. dec. 20. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!