Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rázzam le azt a fiut aki...

Rázzam le azt a fiut aki szeret engem de én nem őt? Vagy ettől lehetünk barátok?

Figyelt kérdés
egy fiúval kb.két hónapja ismerkedtem meg mint baráttal. Ez a csak barátok tartott három hétig aztán szerelmet vallott nekem. Mivel nekem nem tetszett nem jöttünk össze de barátok maradtunk a régi hangot viszont már nem találjuk. Ő szinte folyamatosan arra célozgat hogy tetszem neki és várja hogy összejöjjünk ami engem idegesít mert nekem nem lett és nem is lesz több barátnál. de az az érzés is rossz hogy ő hiába reménykedik. amellett már csak barátként is kicsit idegesít de nincs szívem csak úgy lerázni. segítsetek lécci mert ez a dolog egyre rosszabb mindkettőnknek!!

2017. aug. 27. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Építsd le, nem egy több éves barátság, úgyis nyomulni fog tovább....
2017. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+1. Úgy is azt hiszi majd mindig, hogy hátha (én is ezt hinném) és így nem tud továbblépni.
2017. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%

Rázd le,de előtte magyarázd el neki ha a csaj nem vevő rá akkor legközelebb ne csináljon hülyét magából,fölösleges tovább foglalkoznia vele.

Mondd meg neki,hogy qrvra idegesít téged a helyzet és legszívesebben már inkább elkerülnéd meg még amiket érzel vele kapcsolatban,tudod ezekről lehet ám egyenesen is beszélni és akkor talán megtanulja végre ha egy csaj nem pattan ki rövid időn belül a bugyijából el is lehet felejteni mert csak fölös időpocsékolás.

2017. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem érdemes felesleges "tiszteletköröket futnod", - szépen, tapintatosan, de egyértelműen tudatni kell vele, hogy nincs esélye Nálad! Fontos a tapintatos viselkedés!
2017. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!